Škoda Favorit Lx 1993 "redline"

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Odgovori
speed96
auspuh lager
Prispevkov: 21
Pridružen: Če Feb 03, 2011 2:34 pm

Škoda Favorit Lx 1993 "redline"

Odgovor Napisal/-a speed96 »

Moja škoda favorit letnik 1993, avto sem kupil od prvega lastnika(znanca), prevoženih ima 85.351km, dela ko ura, pije nekje 6litrov(včasih tud več, včasih manj pač odvisno od vožnje) na 100km.
Na njem sem zamenjau zadnje obrobe, pobrusil ter zaščitil celo podvozje, da ne bi začelo rjavet ker je drugače brez rje.
Rja je bila samo na dnjih obrobah, kij e sedaj odpravljena, tako da je avto brez rje.
Dodatno sem narediu napeljavo za meglenke ter jih vgradil, ker jih drugače ni imela, saj je Lx model.
Noter imam CD/DVD avtoradijo, spredaj v vratih imam zvočnike, kateri eden premore 180W, zadaj v prtljažniku pa imam zvočnike, kateri eden premore 280W, manjka mi še samo woofer.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Lep pozdrav
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Škoda Favorit Lx 1993 "redline"

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

kontaktiraj Hemi_inside :) ma CAI za tebe :)
Uporabniški avatar
Heminside
zažgan bat
Prispevkov: 84
Pridružen: So Avg 15, 2009 7:37 pm

Re: Škoda Favorit Lx 1993 "redline"

Odgovor Napisal/-a Heminside »

O sej tale avto mi je pa neki znan... :D

Jst sem drugač arminator s škoda foruma, da ne boš preveč študiral.
speed96
auspuh lager
Prispevkov: 21
Pridružen: Če Feb 03, 2011 2:34 pm

Re: Škoda Favorit Lx 1993 "redline"

Odgovor Napisal/-a speed96 »

ravnokar sem gledau, ker sem vido da imaš ti svojo felicijo tukaj predstavleno in se mi je tudi nekam znana zdela :D
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: Škoda Favorit Lx 1993 "redline"

Odgovor Napisal/-a A5f »

sem vozil tri leta tak avto pa to ni avto to je tank nikoli ne crkne edini problem je rja,
pa še to v poraba ki si jo napisal se mi zdi nerealna moj je pil od 9-10l na 100km (lepa vožnja)
speed96
auspuh lager
Prispevkov: 21
Pridružen: Če Feb 03, 2011 2:34 pm

Re: Škoda Favorit Lx 1993 "redline"

Odgovor Napisal/-a speed96 »

jas osebno še z porabo tak nimam iskušenj, tole mi je povedau prvi lastnik ki ga je imeu tako da je možno da ni realno(saj veste, vsak pove majn kot pa je res)
oče je meu favoritko z tistim kompjuterom tako kot ima felicija, in mu je pozimi z zaugom žrla tut 11litrov.
Na avtocesti z peto brzino ter bres turiranja pa je žrla 5,5litra tako da tale ziher kar več pije ker nima tega kompjutera.
Tole bom pa videu ko se bo vozla.(jas računam nekje 8,5litra porabe).
Res je ja, te avti gredo zelo fajn, samo rja jih malo jezi in pa mogoče malo preveč pijejo za taki motor, drugače pa je avto na mestu.
Doma imam Še dve favoritki, in pa eno Škodo Forman, katera ima že 200 363prevoženih km, ampak še zmerom gre kot ura.
Uporabniški avatar
alen231
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Ne Feb 27, 2011 5:31 pm

Re: Škoda Favorit Lx 1993 "redline"

Odgovor Napisal/-a alen231 »

makina ;) se spomnim ko se prvič >>vozil<< tak avto pri 7 letih xD
Last night I lay in bed looking up at the stars in the sky and I thought to myself, where the heck is the ceiling.
Odgovori