my new apn alpino

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
luky
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 5:39 pm

Re: my new apn alpino

Odgovor Napisal/-a luky »

aha torej bi lepo delalop na uriginal a55 mašini če bi meu 16-16? katera diza bi bila potem nekako optimalna? bgm superanti 60mm kšna slika??
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: my new apn alpino

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

luky napisal/-a:aha torej bi lepo delalop na uriginal a55 mašini če bi meu 16-16? katera diza bi bila potem nekako optimalna? bgm superanti 60mm kšna slika??
sm ti dau sliko bgm filtra ... optimalna je taka da ti motor deluje brez trokiranja in morjenja ter je svečka kavne barve ... katera je to boš mogu pa sam se poigrat pa naštelat ... jaz mam na airsalu z 15/15 sicer in tem filtrom 82 ... apn zna imet malo manj ... defenitivno pa moreš kupit set in ne ugibat na pamet ...
luky
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 5:39 pm

Re: my new apn alpino

Odgovor Napisal/-a luky »

aha hvala. a ta filter torej dobiš zraven vplinjača? in koliko bi se mi to kaj poznalo na pospeških moči hitrosti ??
luky
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 5:39 pm

Re: my new apn alpino

Odgovor Napisal/-a luky »

no pa bi še vas vprašal če ima tomos alpino res še kje blokado kot samo v avspuhu? ker sem od kolega slišal da ima baje v elektroniki in da z odstranjeno blokado doseže hitrost 70km/h
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: my new apn alpino

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

luky napisal/-a:no pa bi še vas vprašal če ima tomos alpino res še kje blokado kot samo v avspuhu? ker sem od kolega slišal da ima baje v elektroniki in da z odstranjeno blokado doseže hitrost 70km/h
70km/h doseže z drugim avspuhom in sprednjim večjim zobnikom in 5prestavo
za elektroniko imajo mogoče tej najnovejši alpinoti kaj samo dvomim
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: my new apn alpino

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

luky napisal/-a:no pa bi še vas vprašal če ima tomos alpino res še kje blokado kot samo v avspuhu? ker sem od kolega slišal da ima baje v elektroniki in da z odstranjeno blokado doseže hitrost 70km/h
na elektroniki ni blokade samo samo z izpuhom pa tudi ne dosežeš 70km/h boš mogu še par stvari menjat no po števcu gre itak že z malenkostjo ampak realno pa ...
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
luky
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 5:39 pm

Re: my new apn alpino

Odgovor Napisal/-a luky »

ja sedaj imam športni filter+ diza 64 dela super, lipnik avspuh 15,33 prenose to je pa to zaenkrat. pride pa še 5 prestava. za kaj drugega pa ne vem kaj bi še lahko naredil ?
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: my new apn alpino

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

luky napisal/-a:ja sedaj imam športni filter+ diza 64 dela super, lipnik avspuh 15,33 prenose to je pa to zaenkrat. pride pa še 5 prestava. za kaj drugega pa ne vem kaj bi še lahko naredil ?
5ta prestava+ 15 zobnik nebo šlo ker se nebo razvrtelo nikol edino če sse spraviš nad kanale
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
luky
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 5:39 pm

Re: my new apn alpino

Odgovor Napisal/-a luky »

ja to vem da nebo zvrtelo. bom dau ene 13,14 ko bo peta notr. zdaj mi gre malo čez črko m na šteucu :D
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: my new apn alpino

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

luky napisal/-a:ja to vem da nebo zvrtelo. bom dau ene 13,14 ko bo peta notr. zdaj mi gre malo čez črko m na šteucu :D


se boš vido kak bo optimalno
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
Odgovori