Alpino tuned by Drejc28

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Drejc28
Mojster
Prispevkov: 109
Pridružen: To Jan 03, 2012 10:35 pm

Re: Cilinder apn

Odgovor Napisal/-a Drejc28 »

Boost portov sem naredil že na min. 10 cil. še na vsakem se je poznalo ne vem zakaj se tukaj nebi če pa se nebo pa je šlo pač 3 ured časa v nič, cilindri za skuterje s 15 in več konji so narejni čisto isto pa trga, potem tu na sliki tudi niso v redu nartejeni porti

Slika
Zadnjič spremenil Drejc28, dne So Jan 14, 2012 11:29 am, skupaj popravljeno 1 krat.
poštar inc.
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: Če Dec 30, 2010 11:06 am

Re: Cilinder apn

Odgovor Napisal/-a poštar inc. »

to ja andrej razturaj še na tomosih :D ;)
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Cilinder apn

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

tudi razne motorke majo tako booste glih kar sem gledal ko sem u kanto metal clye zaj...pustimo se presenetit pa bomo vidli kjeri mojster ma prow heh
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Cilinder apn

Odgovor Napisal/-a Pich »

Drejc28 napisal/-a:Boost portov sem naredil že na min. 10 cil. še na vsakem se je poznalo ne vem zakaj se tukaj nebi če pa se nebo pa je šlo pač 3 ured časa v nič, cilindri za skuterje s 15 in več konji so narejni čisto isto pa trga, potem tu na sliki tudi niso v redu nartejeni porti

Slika
Porti na sliki so že dobro narejeni. tvoji pa žal niso. razlog je pa ta, da se luknja v batu, tam kjer pride sornik hkrati križa čez izpušni boost in pretočni kanal, kar pomeni izguba zmesi iz pretoka direktno v izpušni kanal. boosti, ki si jih ti naredil so drastično preveč potegnjeni proti sesalni strani cilindra. kar sam si še enkrat oglej sliko, ki si jo naložil in tvojih rok delo, izpušni boost ali izpušni kanal ne sme biti nikoli tako visok, da gre čezenj luknja za sornik. saj ne rečem izgleda pa lepo.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Drejc28
Mojster
Prispevkov: 109
Pridružen: To Jan 03, 2012 10:35 pm

Re: Cilinder apn

Odgovor Napisal/-a Drejc28 »

na sliki se res vidi tak kot praviš ampak sem sedaj gledal je vredu ne križe se mogoče kak mm, čez dve uri bo testna postružim še ga in zmontiram žal pa nimam drugo kot 12 ferg pa powerco bomo vidli če se bo zasukal al se nebo, vglavnem s boost porti imam zelo dobre izkušnje na primer samo povem da sem sestavil en najslabši sport cilinder 70 cc za skuterja ga peljal na P4 je pokazal 8,7 hp, ko sem mu izvrtal boost porte in 2 pretočna kanala in dal drugi izpuh pa je pokazal 15,4 hp
Drejc28
Mojster
Prispevkov: 109
Pridružen: To Jan 03, 2012 10:35 pm

Re: Cilinder apn

Odgovor Napisal/-a Drejc28 »

Prva testna vožnja je mimo morem rečt da gre moped zelo fino glede na to da je gor 12 ferg 65 diza mf power, obdelanega je pol cilindre en boost je fertik drugi še vedno 3mm luknja pretočni niso spasani na blok in original vžig, v obratih deluje motor lepo edino s mesta se mu pozna fergazer, video potem ko se mi otrok zbudi, ker drugače žena znori hh
poštar inc.
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: Če Dec 30, 2010 11:06 am

Re: Cilinder apn

Odgovor Napisal/-a poštar inc. »

haha upam da bo trgal gate
Drejc28
Mojster
Prispevkov: 109
Pridružen: To Jan 03, 2012 10:35 pm

Re: Cilinder apn

Odgovor Napisal/-a Drejc28 »

Evo za vse original samo zvrtani boost porti pa večja diza, in powerca pomoje gre kr lepo, s večjim vplinjačem drugim štromom in zpuhom ter malossi sport glavo to kar imam v planu bo moped šel zelo lepo edino kar me jezi je da sem ga tiščal dobrih 500m ker je bencina zmanjkalo
http://www.youtube.com/watch?v=vpR9MMx4PVw
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Cilinder apn

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

po glasu sodeč gre tole kr dobr :D
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Drejc28
Mojster
Prispevkov: 109
Pridružen: To Jan 03, 2012 10:35 pm

Re: Cilinder apn

Odgovor Napisal/-a Drejc28 »

super gre glede na to da je malo povečan sesalni kanal in predelan izpušni že sedaj menjalnik ne dela najboljše ko pride v obrate ko pa bo predelan kot sem si zamislil bo pa pomoje kr fina zadevca
Odgovori