Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

tomosak, drgač avtokaroserist nevem kok boš kj štrihal... to je bl kleparija, seprav švasanje, glihanje ipd... vsaj kokr vidm kaj delajo v 1. letniku(z nami švasajo)

lp.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

klemenm2 napisal/-a:tomosak, drgač avtokaroserist nevem kok boš kj štrihal... to je bl kleparija, seprav švasanje, glihanje ipd... vsaj kokr vidm kaj delajo v 1. letniku(z nami švasajo)

lp.
jaz sem prvi letnik v Novi Gorici sicer sem avtoserviser ampak ker nas je preveč sm v razredu z autokaroseristi in... imamo enako snov v prvem letniku zato smo pa skupaj... podvozje mamo varjenje... in materiale... vijake in to je to... :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a z@n »

klemenm2 napisal/-a:tomosak, drgač avtokaroserist nevem kok boš kj štrihal... to je bl kleparija, seprav švasanje, glihanje ipd... vsaj kokr vidm kaj delajo v 1. letniku(z nami švasajo)

lp.

Drgač poklic avtokaroserist je združen avtoličar pa klepar...to je zdej neki novga pač, tko kokr je zdej avtoserviser združen avtoštromar pa mehanik
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

z@n napisal/-a:
klemenm2 napisal/-a:tomosak, drgač avtokaroserist nevem kok boš kj štrihal... to je bl kleparija, seprav švasanje, glihanje ipd... vsaj kokr vidm kaj delajo v 1. letniku(z nami švasajo)

lp.

Drgač poklic avtokaroserist je združen avtoličar pa klepar...to je zdej neki novga pač, tko kokr je zdej avtoserviser združen avtoštromar pa mehanik
sj to je to :)
pa če mi kera stvar ne bo šla se pa pač na drugo prešaltam pa sm tisto delam ane :) recimo če mi ne bo šlo barvanje lahko grem naprej sm na avtokleparja :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

tomosak napisal/-a:
z@n napisal/-a:
klemenm2 napisal/-a:tomosak, drgač avtokaroserist nevem kok boš kj štrihal... to je bl kleparija, seprav švasanje, glihanje ipd... vsaj kokr vidm kaj delajo v 1. letniku(z nami švasajo)

lp.

Drgač poklic avtokaroserist je združen avtoličar pa klepar...to je zdej neki novga pač, tko kokr je zdej avtoserviser združen avtoštromar pa mehanik
sj to je to :)
pa če mi kera stvar ne bo šla se pa pač na drugo prešaltam pa sm tisto delam ane :) recimo če mi ne bo šlo barvanje lahko grem naprej sm na avtokleparja :)
vaja dela mojstra ;)
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dolinar »

Janim8 počivaj v miru.
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

čigavo je to? dejansko kaj je to? tega pa ni v Bizjanovi knjigi... :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pomartin »

s hrvaškega foruma. zadeva ima prevrtan pretočni kanal do valja, ter malo vzdignjeno vse skupaj.
zanimiva izvedba uglaunem... čeprav bi blo pomoje bol učinkovito če bi naredil pretočne kanale čez bat, saj bi s tem povečal tudi vstopno površino v pretočne kanale, ne pa le pretočnih kanalov...
bol star bol nor!
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a golnar »

dejansko zanimiva izvedba.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Odgovori