APN6 ne dela pravilno

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
XOR World
zariban cilinder
Prispevkov: 126
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 9:30 pm
Kraj: Litija

APN6 ne dela pravilno

Odgovor Napisal/-a XOR World »

Živjo!

Moj problem je sledeč: Ko se zjutri peljem v šolo z APN6s, ga lepo vžgem z zaugom in se odpeljem. Ko se začnem peljati mi motor dela BP, potem pa čez 100 metrov (skoraj vedno na isti lokaciji) začne ugašat (kakor da bi tiščal tipko za izklop). Če ne dam v ler al pa stinsnim sklopke bi to delalo še naprej. Ko mi ugasne se peljem naprej z ugasnjeim (v leru), ker ni druge opcije... Ko prepeljem okrog 600m (cesta je vedno navzdol) se ustavm pa probam spet užgat... Ene parkrat mi ne uspe, pol pa vžge, sam če spustim gas mi spet ugasne... Ko se peljem naprej mi potem dela BP...

No zgodba je drugačna ko grem domov... Motor užgem z zaugom in se BP pripeljem domov v hrib (nič ne crkne).

Zamenjal sem svečko, spucal ferg vendar problem ostaja. To mi je začel delati pred kratkim, tako da nwm kaj bi bilo narobe.

LP
SlikaSlikaSlikaSlika
bronco
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Feb 25, 2011 12:25 am
Kraj: Koper

Re: APN6 ne dela pravilno

Odgovor Napisal/-a bronco »

preglej še filter od rezervarja...odšraufaj dol pipico in jo spucaj...

če ne pa išči vzrok v filtru zraka...al pa elektrika..
Lep pozdrav,
Aleksander
Uporabniški avatar
Mehanik
batzajla
Prispevkov: 31
Pridružen: Ne Avg 28, 2011 12:51 am
Kraj: Litija
Kontakt:

Re: APN6 ne dela pravilno

Odgovor Napisal/-a Mehanik »

Najbrž ti prekinja dotok goriva in motor normalno deluje sam ko je pod obremenitvijo. Loh se pa enkrat do mene prpelš pa bova pogledala :mrgreen:
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: APN6 ne dela pravilno

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

Mehanik napisal/-a:Najbrž ti prekinja dotok goriva in motor normalno deluje sam ko je pod obremenitvijo. Loh se pa enkrat do mene prpelš pa bova pogledala :mrgreen:
Meni je tudi to enkrat delalo pa sem vse pregledo, zamenjo pa je blo kr naprej isto..pol pa sem sčisto pipico pa se ni več problem pojavo..tak da možno da to ;)
Odgovori