Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a brrm »

gacoo napisal/-a:
gacoo napisal/-a:a lahka tadrugič vprašam če pašejo bt vilce na frčeka ?al je treba kej predelat?
zanima me pa še kje dobit zastonj nalepke npr od stage 6 ali pwk ali pa polini ? nekej mnda za sponzorstvo se da dobit al kak? sam kje pa kako ?
pašejo sam potem neboš meu spredaj na boben ampak na disk zavoro...
poglej na njihove spletne strani pa boš mogoče kaj našel ... malo moreš tud sam pogledat ;)
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

dns se pelu z aprilio 50 enduro... z nekim kitom 80... piše kao naj bi meu 10hp... pa sm se čist posrau... zadeva gre 110 pospeški ubijali... čis posrau sm se ko sm stisnu 2 še 5. sm se posrau kaj to dela na obratih proti očetovem e90 je e90 nula.. in sm se najbrž kar premislu da ne bom pretiravu s tuningmi ker sem enostavno posran že pri 10hp.. :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

Pata napisal/-a:dns se pelu z aprilio 50 enduro... z nekim kitom 80... piše kao naj bi meu 10hp... pa sm se čist posrau... zadeva gre 110 pospeški ubijali... čis posrau sm se ko sm stisnu 2 še 5. sm se posrau kaj to dela na obratih proti očetovem e90 je e90 nula.. in sm se najbrž kar premislu da ne bom pretiravu s tuningmi ker sem enostavno posran že pri 10hp.. :D
js sp sm stisnu dokonca yamaho ybr 125 moram priznat da za 4t masinco ni heca lepo povlece :D

pole pa sem sow polagat in nism vidu peska na betonu in sm se razkantal xD
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a golnar »

jz sm se kak teden nazaj še s frčotom razletu po tleh :oops: :oops:

drgač sm se se dons 2 ure jebov da sm novo ctx gred dubu v ležaje... gred narejena brez tolerance...
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dolinar »

golnar napisal/-a:jz sm se kak teden nazaj še s frčotom razletu po tleh :oops: :oops:

drgač sm se se dons 2 ure jebov da sm novo ctx gred dubu v ležaje... gred narejena brez tolerance...

mal gred pobrusiš z biaxom al pa kr gred :mrgreen:
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Pata napisal/-a:dns se pelu z aprilio 50 enduro... z nekim kitom 80... piše kao naj bi meu 10hp... pa sm se čist posrau... zadeva gre 110 pospeški ubijali... čis posrau sm se ko sm stisnu 2 še 5. sm se posrau kaj to dela na obratih proti očetovem e90 je e90 nula.. in sm se najbrž kar premislu da ne bom pretiravu s tuningmi ker sem enostavno posran že pri 10hp.. :D
Jst mam doma aprilijo 125 ,35 konjeu k mi je frend prpelu k je blo treba elektriko zrihtat. Ti povem d te tistih 35 konjeu dejansko prlima jst se kr bojim pelt z motorjem.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

sinko.dejan napisal/-a:
Pata napisal/-a:dns se pelu z aprilio 50 enduro... z nekim kitom 80... piše kao naj bi meu 10hp... pa sm se čist posrau... zadeva gre 110 pospeški ubijali... čis posrau sm se ko sm stisnu 2 še 5. sm se posrau kaj to dela na obratih proti očetovem e90 je e90 nula.. in sm se najbrž kar premislu da ne bom pretiravu s tuningmi ker sem enostavno posran že pri 10hp.. :D
Jst mam doma aprilijo 125 ,35 konjeu k mi je frend prpelu k je blo treba elektriko zrihtat. Ti povem d te tistih 35 konjeu dejansko prlima jst se kr bojim pelt z motorjem.
o vrjemem... jajca ma tisti k si upa pohodt gas pr hondi cr500 :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

Pata napisal/-a:
sinko.dejan napisal/-a:
Pata napisal/-a:dns se pelu z aprilio 50 enduro... z nekim kitom 80... piše kao naj bi meu 10hp... pa sm se čist posrau... zadeva gre 110 pospeški ubijali... čis posrau sm se ko sm stisnu 2 še 5. sm se posrau kaj to dela na obratih proti očetovem e90 je e90 nula.. in sm se najbrž kar premislu da ne bom pretiravu s tuningmi ker sem enostavno posran že pri 10hp.. :D
Jst mam doma aprilijo 125 ,35 konjeu k mi je frend prpelu k je blo treba elektriko zrihtat. Ti povem d te tistih 35 konjeu dejansko prlima jst se kr bojim pelt z motorjem.
o vrjemem... jajca ma tisti k si upa pohodt gas pr hondi cr500 :D
ja tule te kr preserje.. Dons sm biu u cukrci motkros proga če je biu še kdo, in mam enga frenda k ima sicer 80 al 85 pitbi-ka in dejansko so se mi rokle tresle pa tak adrealin k ga prtisneš da res ni :lol: to k maš enkrat u rokah si mislš kurc pa rihtanje teh mopedov, tule bom ubavu pa bo :D tu meče po tleh pa tko orje de ti kr zemljo meče u hrbt hehe :D
sicer se nism vozu nwm kok tk de nwm kako je k se navadš, pelu sm se sicer ene 200m use skup hahaha :lol:
sam ni to to..
od mopedov sm se dost nauču in še se bom najbrž :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

sej to se po parih kilometrih vožnje navadš pa je use kul.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a filius »

golnar napisal/-a:jz sm se kak teden nazaj še s frčotom razletu po tleh :oops: :oops:

drgač sm se se dons 2 ure jebov da sm novo ctx gred dubu v ležaje... gred narejena brez tolerance...
to od vodunška ne? Sm mu isto gred js... 600 brusilni papir + nafta, 10 min pa sm pršu na tako mero da je šel ležaj lepo na trdo gor :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori