Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
frizo
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:17 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a frizo »

dei ti mi powedat kje bi lahka dubu komplet diz wečjih od originala ferg je pa dellorto 14/12 sm pa iz cela tko da se mi ne da it u velota
ToMoS 4EVA
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

frizo napisal/-a:dei ti mi powedat kje bi lahka dubu komplet diz wečjih od originala ferg je pa dellorto 14/12 sm pa iz cela tko da se mi ne da it u velota
Predelaj.si (mopedkit) Robova 5, 3000 Celje

sam k sm jz pri njemu naročvau "set" je zajebu pa posebi dize mi naroču pa z prevlkim razmakom ... najbolš da poveš točno kere cifre bi meu ... ena diza je pa 1.78€
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a buhti »

frizo napisal/-a:dei ti mi powedat kje bi lahka dubu komplet diz wečjih od originala ferg je pa dellorto 14/12 sm pa iz cela tko da se mi ne da it u velota
skuterist.si .. dodej jakca na msn pa mu reči da bi rad naroču tele dize

http://www.sip-scootershop.com/Products ... +5072.aspx
Slika
Uporabniški avatar
frizo
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:17 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a frizo »

dei mi sam še powei kjer se ti zdi najbol primerna mam ferg brez filtra pa l bat metor bom dau notr 38fi pa lipnik gor un taanek
ToMoS 4EVA
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

frizo napisal/-a:dei mi sam še powei kjer se ti zdi najbol primerna mam ferg brez filtra pa l bat metor bom dau notr 38fi pa lipnik gor un taanek
to je loterija rabiš več diz ...

brez filtra z mrežico rabiš med 60-65
če neboš meu mrežice pa še večjo ... na pamet ne moreš govorit ampak se probava ...
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a buhti »

Nemorš to napamet rečt, drgač pa za uriginal je 53 dost! Kar tut majo a35 v uriginalu že notr...
Slika
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a buhti »

aljo69 napisal/-a:
frizo napisal/-a:dei mi sam še powei kjer se ti zdi najbol primerna mam ferg brez filtra pa l bat metor bom dau notr 38fi pa lipnik gor un taanek
to je loterija rabiš več diz ...

brez filtra z mrežico rabiš med 60-65
če neboš meu mrežice pa še večjo ... na pamet ne moreš govorit ampak se probava ...
Ah ke aljoa kaj je s tabo, sej majstr ma uriginal to use, a nima? največ brez filtra je tam do 60 več pa ne... Nemorš kr dat 70 dizo zto k nima mrežce, tok velke dize majo kiti!
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

buhti napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
frizo napisal/-a:dei mi sam še powei kjer se ti zdi najbol primerna mam ferg brez filtra pa l bat metor bom dau notr 38fi pa lipnik gor un taanek
to je loterija rabiš več diz ...

brez filtra z mrežico rabiš med 60-65
če neboš meu mrežice pa še večjo ... na pamet ne moreš govorit ampak se probava ...
Ah ke aljoa kaj je s tabo, sej majstr ma uriginal to use, a nima? največ brez filtra je tam do 60 več pa ne... Nemorš kr dat 70 dizo zto k nima mrežce, tok velke dize majo kiti!
si probal ?
Uporabniški avatar
frizo
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:17 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a frizo »

ja wse je original razn auspuha wečjo dizo pa rabim zato ker vidim da bi motor dau laho še več od sebe hočem pa da gre weč zato ker bowa s kolegom dirkala jst wse stock razn auspuha un pa ma piljene kanale nižana glava 42 l bat mfa pa dellortota phva 14
ToMoS 4EVA
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a buhti »

si probal ?
Ma kaj hočš probat če po logiki veš da nerabi tok veliko dize no, kaj take vn mečš aljo?? Zato ker je pa brez filtra pa ma mf-a gor, bo dou pa kr tako dizo kokr majo kiti, pa kje ti logika no?

To se da recimo ene 55, ali pa 58 dizo, že 58 je mogoče preveč...
Slika
Odgovori