APN4M 81' original/predelan

Predstavite nam svojo starino
Odgovori
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

borisk napisal/-a: Po Sep 30, 2019 9:55 am zdravo!

imam popolnoma serijski apn6s l94, je pa začel original izpuh rostat. A tole paše brez predelav na serijski APN?

Poglej oglase
borisk
batzajla
Prispevkov: 37
Pridružen: To Jan 11, 2011 3:56 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a borisk »

bertijev je drugačen kot tvoj...

Slika
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Ampak znotraj bi naj bil enak
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 441
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a apn4m »

ro-bi napisal/-a: To Okt 08, 2019 7:00 pm Ampak znotraj bi naj bil enak
Nevem če, srbi itak posvoje delajo...
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 699
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a Berty »

Živjo, vidim da je bilo nekaj govora o auspuhu.
Nisem se dosti javljal, saj sem imel probleme s policisti, ko so mi skoraj na koncu pogojno vrnjenega dovoljenja našli eno kazen izpred dveh let in rekli, da so jo napisali narobe, nato pa mi nasploh na podlagi ponovnega vpisa te kazni vzeli še kompletno vozniško dovoljenje, ter rekli da moram za motor ponovno delat če hočem dobiti še za avto nazaj. :oops: :roll: :roll:

No ja pa začnimo, glede auspuha je srbski (pomoje), krom je še ves cel gor in tudi deluje še kot je prej...
Sliko od notranjosti izpuha sem nekje imel, nisem siguren če je še, sem vmes telefon menjal pa vse znjim slikarim :?:
Sem pa na zadnjem pokrovu dodal še 2 luknji 10, kar prevrtal na križ kakor so une, mislim da...

Vglavnem motor samo vžgem vsak mesec enkrat ali dvakrat, se malo zapeljem do sosedov in nazaj, vsega sem letos naredil 1km mislim da... :cry:

Sem pa ga šel enkrat pritisnit na ravnino, ko stric ni verjel, da gre kolikor gre, je šel 114.8 km/h po mojem digitalnem kolesarskem števcu, pri njemu v avtu ko je vozil za mano pa je tudi kazalo 114. PVL-jev kit, SL auspuh iz Ekoteha, 1/17/77 Bing kitajski, Denso IFW Iridium svečka, lajšan predležni zobnik na 6 krakov, 5. prestav pa CDI elektrika iz 'merike, kar dobro je ratalo za tak mopedek. 8-)
Bilanco sem snel, pa jo še nisem imel časa poravnat, tudi v prednjih vilicah je ševedno počen levi feder, pa imam oba doma samo se nikakor ne spravim popravit. :roll: Ni izpita zgleda pa ni volje al jaz nevem kaj. :mrgreen:

Sem pa prišel na forum poštefnjat glede boost-bottle-ov, pa ni nevem koliko govora bilo. Ena mi leži nekje v škatli med deli, me zanima koliko se to kaj pozna, kupil sem eno za 60 kubične cilindre, pa bi jo kar montiral med ferg pa cilinder na prirobnico pravokotno ali kako drugače?
APN4M 83'
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

A si prevrtal zunanjo al notranjo plosco?
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Boost botli so za lamele
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Sem dodal na zadnjo ploščico dušilca dve cevki z luknjo fi10 in moped sae zavrti 500 rpm višje, ima pa manj moči.Bom nazaj zaprl ti dve luknji.
Berty, a si konus kaj premikal? Ali se sploh da razdret?
borisk
batzajla
Prispevkov: 37
Pridružen: To Jan 11, 2011 3:56 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a borisk »

https://mopedist.si/viewtopic.php?t=178 ... 6&start=20

tukajle vidiš kako je narejen, z zadnje strani ima samo protikonus, ki je na spodnji strani zanetan. tukaj se vidi kovica:
Slika

lahko zvrtaš novo luknjo, in porineš protikonus globje, brez težav. bom poslikal popoldne. Jaz ga imam na serijskem APN pa precej razlike od originala.

tvoj izpuh ima še aluminjast odlitek na koncu, na tistem si vrtal luknje?
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Imam popolnoma enakega. Ne morem pa izvleči konusa. Zadnjo proščo sem probal odvit, ker ima gor matico, pa se je zlomil vijak med dvema ploščicama dušilca (kovico sem izvrtal ven). To sem saniral, vendar konus ne mrdne. Ne vem, kako ga naj dam globlje- a bi kar s kladivom malo potolkel?
Odgovori