Tomos Targa A35 (1998) by AljazK

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
AljazK
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Feb 18, 2012 9:46 pm
Kraj: Ptuj

Tomos Targa A35 (1998) by AljazK

Odgovor Napisal/-a AljazK »

Pozdravljeni mopedisti. :D
Tudi jaz sem se spet po več kot 10 letih vrnil na moped sceno. Zaželel sem si targo. :)
Leta 2017 sem žal prodal a5 motor z napiljenim kitom in cobro iz mojega a3 klsg (če se ga spomnite, tema še obstaja) in mi je bilo že mesec dni po tistem ful žal.
Letos septembra sem kupil meni iz otroštva sanjsko Targo iz Ivanca (Hrvaška). Moped je letnik 1998, s 1700 km prevoženimi, kot nov, brez praske, vse v prvi barvi in od prvega lastnika z vso dokumentacijo in papirji (res neverjetno). Ko sem tega našel sem šel takoj po njega. Zaželel sem si tudi izpuh MF power 3, ker jih skoraj ni več za dobit, kaj šele lepega, sem s kolegom za kompenzacijo mojega a3 klsg, ki je sedaj original vendar potreben nekaj nege, dobil MF rocket, letnik pribljižno 1989, kateri ni bil nikoli uporabljen. :P Ta izpuh čeprav je uporaben samo za visoke obrate je meni najlepši in sem ga hotel imeti.
Seveda nisem mogel iz svoje kože, zato sem kupil spet airsala 65 in 15 fergazar. To je to.
Moped res zgleda vrhunsko in tudi gre tako. 8-)

Sedaj pa še slike za nekaj slin pocedit. :lol:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Lep dan,
Aljaž
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos Targa A35 (1998) by AljazK

Odgovor Napisal/-a prlek »

Če pa Luka pravi, da si mu dal 150€ za powerco. Kdo zdaj laže? :lol: :D
AljazK
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Feb 18, 2012 9:46 pm
Kraj: Ptuj

Re: Tomos Targa A35 (1998) by AljazK

Odgovor Napisal/-a AljazK »

Nihče ne laže, jaz sem mu dal moj moped a3 klsg v zameno za powerco v vrednosti 150€. 8-) ;)
AljazK
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Feb 18, 2012 9:46 pm
Kraj: Ptuj

Re: Tomos Targa A35 (1998) by AljazK

Odgovor Napisal/-a AljazK »

Evo ena božična :)
Slika
Odgovori