Tomos Flexer 2012

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Uporabniški avatar
Breznik Jr.
zobnik
Prispevkov: 215
Pridružen: Če Jul 25, 2019 8:01 am

Re: Tomos Flexer 2012

Odgovor Napisal/-a Breznik Jr. »

Evo, širše gume so prišle, smo zrihtal tkoda zdej trenutno izgleda celotna stvar takole:
20200224_191427.jpg
tole so pa gume
tole so pa gume
počas neki nastaja, ob priložnosti prebarvam plastike pol sem pa do tehničnega frej (upam da zarad 22 zobnika ne bodo težil...). Po tehničnem pa auspuh od 45 verzije, mogoče nov fergazar, športni filter,...
LP klemen
TomosPower
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Flexer 2012

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Za zobnik bojo težili če gre več kot 25
Uporabniški avatar
Breznik Jr.
zobnik
Prispevkov: 215
Pridružen: Če Jul 25, 2019 8:01 am

Re: Tomos Flexer 2012

Odgovor Napisal/-a Breznik Jr. »

automatic_7 napisal/-a: Če Feb 27, 2020 8:44 am Za zobnik bojo težili če gre več kot 25
Sm se mal pozanimu pa so mi eni prjatli rekl da z zobnikom se ne tezijo, bomo vidl sej ce ne bom pa nazaj zamenu sej ni problema
TomosPower
Uporabniški avatar
Breznik Jr.
zobnik
Prispevkov: 215
Pridružen: Če Jul 25, 2019 8:01 am

Re: Tomos Flexer 2012

Odgovor Napisal/-a Breznik Jr. »

No pa se je koncno nasel cas se za plastike pobarvat.
Odlocu sm se za sivo/srebrno, oz. tak odtenek kot feltne. Mel sm kr velik dela ampak mislm da mi je nakonc kr lepo ratal ;)

Se auspuh nou (verjetno lipnik), pa mogoce se ene par malenkosti, pa enkrat dobr spucat in bo moj projekt koncan :D Sam bo mogu auspuh na tehnicni pregled pocakat, ampak sej ga mam kmal. Loh mau komentirate al pa kej
LP Klemen
Priponke
koncni produkt ;)
koncni produkt ;)
pa se 2 umesne faze
pa se 2 umesne faze
20200308_110512.jpg
TomosPower
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Flexer 2012

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Sej je kar lepo ratalo :) Še kakšne nalepke si zrihtaj
Kje se je pa izgubil prednji blatnik?
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 702
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Tomos Flexer 2012

Odgovor Napisal/-a Berty »

Dosti bolje izgledajo srebrne plastike, kot pa prejšnja barva! Za blatnik pa najdi kakšno kratko verzijo vsaj, če že naj nebo originalnega - meni je v staro čelado izpod prednje gume priletel v vizir kamen in tam ostal zapičen... :/
APN4M 83'
Uporabniški avatar
Breznik Jr.
zobnik
Prispevkov: 215
Pridružen: Če Jul 25, 2019 8:01 am

Re: Tomos Flexer 2012

Odgovor Napisal/-a Breznik Jr. »

automatic_7 napisal/-a: Ne Mar 08, 2020 9:36 pm Sej je kar lepo ratalo :) Še kakšne nalepke si zrihtaj
Kje se je pa izgubil prednji blatnik?
bom ja sej že naročam, na plastike bom dau verjetno take kot prej, na tank za bencin bom dau pa take kot jih je meu zaje16 na svojmu flexerju. Jih bom probu kje dobit če ne, jih bom pa naroču...
Berty napisal/-a: Ne Mar 08, 2020 10:30 pm Dosti bolje izgledajo srebrne plastike, kot pa prejšnja barva! Za blatnik pa najdi kakšno kratko verzijo vsaj, če že naj nebo originalnega - meni je v staro čelado izpod prednje gume priletel v vizir kamen in tam ostal zapičen... :/
kar se pa tiče blatnika so pa gume preveliki valarji in morm mal podaljšat nosilce (blatnik bo načeloma original), tut to je že v teku odkar sm dau nove gume gor tkoda bom use zrihtu ;)

Drgač pa lipnik bo pomoje kar taprav za tale moj moped, sm jih mal gledou
LP Klemen
TomosPower
Uporabniški avatar
Breznik Jr.
zobnik
Prispevkov: 215
Pridružen: Če Jul 25, 2019 8:01 am

Re: Tomos Flexer 2012

Odgovor Napisal/-a Breznik Jr. »

Ok minil je neki cajta, nosilci za spredno strehco so zirhtani. Če koga zanima lahko dodam slikco..

Mam pa še eno vprašanje, ker ste tlele bl majstri:
Kakšen auspuh bi bil najbl primeren za moj moped? Mam original cilinder, use mam original razen zadn zobnik je 22... Gledu sm Mf power (ampak sem slišu da se jih težko dobi), tecno krom, techo krul in lipnik... Ker od njih ma najboljši preformance in najboljši zvok :twisted: ? Pa če ma kdo idejo še za kakšn drug auspuh, ki bi bil primeren...
hvala za vse odgovore, LP klemen
TomosPower
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Flexer 2012

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Dej sliko da vidimo kako zgleda zdej še s sprednjim blatnikom gor :)

Tecno krom al pa lipnik. Krul je že bolj za predelane cilindre če se ne motim.
Uporabniški avatar
Breznik Jr.
zobnik
Prispevkov: 215
Pridružen: Če Jul 25, 2019 8:01 am

Re: Tomos Flexer 2012

Odgovor Napisal/-a Breznik Jr. »

automatic_7 napisal/-a: Ne Apr 12, 2020 10:47 am Dej sliko da vidimo kako zgleda zdej še s sprednjim blatnikom gor :)

Tecno krom al pa lipnik. Krul je že bolj za predelane cilindre če se ne motim.
Evo slikce sledijo:

A so slucajno se kaksne velike razlike med tecno krom in lipnikom? V ceni je kar razlike... ce ni razlik bi pomojem vseen kupu lipnika ker tecno crom pride samo v krom barvi (usaj na cilinder.si)... Kaj pa razni master racing in master racing supersport? A je to za kam al je bl prdec?
Priponke
20200412_141642.jpg
20200412_141624.jpg
20200412_141721.jpg
TomosPower
Odgovori