Tomos colibri A5

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
road king
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Pe Nov 06, 2015 9:24 pm

Re: Tomos colibri A5

Odgovor Napisal/-a road king »

muci123 napisal/-a: To Mar 24, 2020 8:11 am Živijo, ker bom v kratkem tudi sam lastnik colibrija, ti moram priznati, da si naredil zelo lepo predstavitev in obnovo motorja.
Čestitam.
Vem, da je minilo že nekaj časa, upam, da nisem prepozen.
Mi lahko prosim poveš, kdo ti je naredil nalepke....
Morda mi zaupaš svoj telefon, da te pokličem in kakšno rečeva.
Lep pozdrav
Peter Tramte
Zdravo, hvala za mnenje vsako šteje :) . Telefonsko številko sem poslal v zasebno sporočilo.
Življenje je kot trifazni tok:

1. faza – otroštvo
2. faza – mladost
3. faza – zrela leta
penzija je nula,
sledi ozemljitev…
zupi
kriva felna
Prispevkov: 51
Pridružen: Če Dec 10, 2020 11:03 pm

Re: Tomos colibri A5

Odgovor Napisal/-a zupi »

Živjo, tudi sam obnavljam A5 Colibrija, je iz Nizozemske, ima drugačne nalepke. Zanima me kje si dobil gripe, kje naj jih najdem tudi guma na kurblu bi morala biti v istem stilu ter opore za nog eseveda.
Lp Zupi
road king
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Pe Nov 06, 2015 9:24 pm

Re: Tomos colibri A5

Odgovor Napisal/-a road king »

zupi napisal/-a: To Dec 15, 2020 12:14 am Živjo, tudi sam obnavljam A5 Colibrija, je iz Nizozemske, ima drugačne nalepke. Zanima me kje si dobil gripe, kje naj jih najdem tudi guma na kurblu bi morala biti v istem stilu ter opore za nog eseveda.
Lp Zupi
Zdravo, tud pr men en nizozemec čaka obnovo, tkao ,da če boš našel kje kakšne se priporočam. Če jih imas pa v dobrem stanju ji pa daj delat po tastarih. Kar se tiče gume kurbla jih nisem zasledil nikjer, moj jo je nasrečo imel se gor. Kar se pa opor nog tiče se pa nekaj se dobi.
Življenje je kot trifazni tok:

1. faza – otroštvo
2. faza – mladost
3. faza – zrela leta
penzija je nula,
sledi ozemljitev…
zupi
kriva felna
Prispevkov: 51
Pridružen: Če Dec 10, 2020 11:03 pm

Re: Tomos colibri A5

Odgovor Napisal/-a zupi »

Nalepke mi bio zrihtal kolega iz Nizozemske, jih pričakujem še pred novim letom, so bile pa svinjsko drage-set, ker so bile edine in to je prodajalec vedel..., da se jih sploh ne da dobiti..ko dobim bom dal izdelati nekaj setov (za vsak slučaj) Se ti ujemajo št geštela z št. motorja? Nimam pa pokrova mašine, tistega iz katerega štrli pipica za bencin, so mi ga ukradli iz garaže, kakšna varijanta, da ga imaš ti-extra?
Lp Zupi
road king
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Pe Nov 06, 2015 9:24 pm

Re: Tomos colibri A5

Odgovor Napisal/-a road king »

Za en set se rade volje javim, ko bo narjen. Glede ujemanja stevilk ne vem ker imam bolj ali manj samo gestel in nekaj plank od nizozemca. Od ostalih colibrijev so se stevilke ujemale kar sem jih imel. Lahko da je kdo zamenjal masino ali blok motorja. Kar se pokrova tiče moram pogledat koliko jih imam, da vidim če je kaksen viska. Imam pa nalepke za ta pokrov pri pipici, vrjetno je ista kot od slo verzij.
Življenje je kot trifazni tok:

1. faza – otroštvo
2. faza – mladost
3. faza – zrela leta
penzija je nula,
sledi ozemljitev…
zupi
kriva felna
Prispevkov: 51
Pridružen: Če Dec 10, 2020 11:03 pm

Re: Tomos colibri A5

Odgovor Napisal/-a zupi »

Nalepka pri pipici je enaka. Takoj ko dobim ti javim, pokrov sem že dobil, hvala.Iščem "samo" gripe z bunkicami-original in pa tisti košček pleha na katerem je tablica, samo tega brez nosilca, ki nosi pleh s tablico.
LP
sg1
zobnik
Prispevkov: 193
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 5:22 pm
Kraj: LJ

Re: Tomos colibri A5

Odgovor Napisal/-a sg1 »

Potrebujem eno nalepko okrog pipice, če ima kdo kakšno viška - kupim.
zupi
kriva felna
Prispevkov: 51
Pridružen: Če Dec 10, 2020 11:03 pm

Re: Tomos colibri A5

Odgovor Napisal/-a zupi »

Eno ravno imam viška, še svežo...051 614 335
zupi
kriva felna
Prispevkov: 51
Pridružen: Če Dec 10, 2020 11:03 pm

Re: Tomos colibri A5

Odgovor Napisal/-a zupi »

Nalepke iz Nizozemske sem dobil danes, se moram še pozanimati koliko pride kopiranje. Ima morda kdo pločevino -desno spodaj, ki pride za izpuhom, lahko tudi menjam za levo, ki pride čez verigo.
zupi
kriva felna
Prispevkov: 51
Pridružen: Če Dec 10, 2020 11:03 pm

Re: Tomos colibri A5

Odgovor Napisal/-a zupi »

To so pa nalepke
Slika
Odgovori