Tomos 14M

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
DAVCI2
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe Okt 06, 2017 7:49 am

Tomos 14M

Odgovor Napisal/-a DAVCI2 »

Postal vesel lastnik Tomosa 14M,

ker nisem nek poznavalec vas prosim, da poveste (vidm da ste kar poznavalci), kaj vse NI original na tem mojem stroju :)

Hvala in lp
Priponke
IMG_2465.jpg
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Tomos 14M

Odgovor Napisal/-a si_me »

Na tvojmu zgleda vse original razen ogledala, pa za ročke nism prepričan da so originalne, mislim da bi mogle bit starejšega tipa, verjetno je tudi od letnika odvisno zato to ni 100%.
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos 14M

Odgovor Napisal/-a Pich »

si_me napisal/-a:Na tvojmu zgleda vse original razen ogledala, pa za ročke nism prepričan da so originalne, mislim da bi mogle bit starejšega tipa, verjetno je tudi od letnika odvisno zato to ni 100%.
Tudi ročke so original.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
matijag
vplinjač
Prispevkov: 341
Pridružen: Sr Maj 15, 2013 3:49 pm

Re: Tomos 14M

Odgovor Napisal/-a matijag »

Pich napisal/-a:
si_me napisal/-a:Na tvojmu zgleda vse original razen ogledala, pa za ročke nism prepričan da so originalne, mislim da bi mogle bit starejšega tipa, verjetno je tudi od letnika odvisno zato to ni 100%.
Tudi ročke so original.
Ročioce za bremzo in sklopko niso bile črne, pa brez tiste krogle na koncu, samo iz alu pleha zvite...kot na apn-ju . Ogledala pa takrat že v originalu niso imeli. Dodatna oprema, ki si jo kupil naknadno. Pa če že iščemo dlako.... tista guma ali karkoliže je pod tablico, tudi ni original :mrgreen:
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos 14M

Odgovor Napisal/-a Pich »

Nisem mislil ročic za bremzo in sklopko. Tisto sem spregledal. Mislil sem na gume na belanci.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos 14M

Odgovor Napisal/-a prlek »

Pich napisal/-a:Nisem mislil ročic za bremzo in sklopko. Tisto sem spregledal. Mislil sem na gume na belanci.
Take gumi ročke mam na starem avtomatiku
Odgovori