APN 4 SL

Predstavite nam svoj moped
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1212
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Kolikor sem gledal grafe meritev pred in potem z porihtano glavo, so bile razlike majhne.
Bom spremljal to temo in prosim avtorja, da objavi, ko bo probal z novo glavo. Meni se zdi skoraj nemogoče, da bii toliko vplivala.
Se pustim presenetit :o
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Pich napisal/-a:
ro-bi napisal/-a:Ce ti zdaj gre 85kmh, potem ti do 100 manjka se kaj vec, kot glava.
Dobro zrihtana glava lahko pomeni tudi en zob večji sprednji verižnik, pri podobnih pospeških. Še malo bolj odprt filter in večja diza, pa je hitro notri teh 15 kmh.
Tako je ;)
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
road king
zobnik
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Nov 06, 2015 9:24 pm

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a road king »

Zdravo zanima me kako si odprl števec od ctxa, sam imam enak problem, kazalec mi kaže caa. 5-10kmh preveč in skače pri višjih hitrostih naekrat iz 70 na 90 npr. mogoče veš kaj bi bil vzrok. hvala
Življenje je kot trifazni tok:

1. faza – otroštvo
2. faza – mladost
3. faza – zrela leta
penzija je nula,
sledi ozemljitev…
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

road king napisal/-a:Zdravo zanima me kako si odprl števec od ctxa, sam imam enak problem, kazalec mi kaže caa. 5-10kmh preveč in skače pri višjih hitrostih naekrat iz 70 na 90 npr. mogoče veš kaj bi bil vzrok. hvala
Uhh, si me dobil, sem že rahlo pozabil. Na spodnji strani je potrebno odvit dol tisto matico na vrhu pa pol vzameš ven steklo oz. to plastiko, samo pazi, ker poči takoj, to sem si zapomnil :) zato, da ti skače je verjetno kriv tisti magnetek not, vsaj pri meni je bil, ker sem iz dveh števcov naredil enega.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
road king
zobnik
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Nov 06, 2015 9:24 pm

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a road king »

Aha, hvala, vrjetno se drugih megnetkov ne dovi več. potem je lažje nov števec naročit in gasa.
Življenje je kot trifazni tok:

1. faza – otroštvo
2. faza – mladost
3. faza – zrela leta
penzija je nula,
sledi ozemljitev…
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

road king napisal/-a:Aha, hvala, vrjetno se drugih megnetkov ne dovi več. potem je lažje nov števec naročit in gasa.
Najbolje je novega ja, pa imaš mir.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
Pukovnik
kriva felna
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne Dec 19, 2010 10:39 pm
Kraj: Podravski Koridor

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a Pukovnik »

Lepo. Kaksno imas sedaj glavno sobo ter sobo prostega teka?
>> T'PoWer <<
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Glavna šoba je 85, šoba prostega teka pa 40.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Odgovori