APN 4 SL

Predstavite nam svoj moped
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

aljo69 napisal/-a:
DaNiLo napisal/-a:
apn4m napisal/-a:Odrezan blatnik... :roll:

Drugače pa lep! :D


Lp!
Kaj vam tak bode v oči ta blatnik :D , ni odrezan od replike je, če dobim kje od E90 blatnik pa tisti štangici okrog bom zamenjal, drugač pa ne ;)
zadnji blatnik je mislu vrjetno :D pač klasični problem pr apn4 pa se odreže rja stran ... ampak eni majo zgleda rajše rjavo ...
Aja, nisem niti pomislil na zadnji blatnik :D ja ni šlo drugače, ker je bil rjast, kot si rekel aljo.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a apn4m »

aljo69 napisal/-a:
DaNiLo napisal/-a:
apn4m napisal/-a:Odrezan blatnik... :roll:

Drugače pa lep! :D


Lp!
Kaj vam tak bode v oči ta blatnik :D , ni odrezan od replike je, če dobim kje od E90 blatnik pa tisti štangici okrog bom zamenjal, drugač pa ne ;)
zadnji blatnik je mislu vrjetno :D pač klasični problem pr apn4 pa se odreže rja stran ... ampak eni majo zgleda rajše rjavo ...

Jp zadn se opravičujem!

Lp! ;)
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Lepo si ga porihtal pa barvo imas tudi lepo :)
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

rokozimic napisal/-a:Lepo si ga porihtal pa barvo imas tudi lepo :)
Hvala ;)
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

DaNiLo napisal/-a:
tomostuner napisal/-a:Lepa. kok je končna, pa zanima me če si šel s takim izgledom ter mašino na tehničnega?
Končna je po ctxovem števcu med 80-90, je pa problem v števcu, da mi nekaj poskakuje, pa sem ga razmontiral, očistil, pa še vedno nagaja, morem nabavit drugega. Tehnični se je delal z original mašino.
samo ctx ma 18 col ti maš pa 17 col ane?
tomos 4 life
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

tomostuner napisal/-a:
DaNiLo napisal/-a:
tomostuner napisal/-a:Lepa. kok je končna, pa zanima me če si šel s takim izgledom ter mašino na tehničnega?
Končna je po ctxovem števcu med 80-90, je pa problem v števcu, da mi nekaj poskakuje, pa sem ga razmontiral, očistil, pa še vedno nagaja, morem nabavit drugega. Tehnični se je delal z original mašino.
samo ctx ma 18 col ti maš pa 17 col ane?
Tako je ja, ctx ima 18 col. Moram nabavit drug števec pa bom takrat sporočil. Originalni od SL-a je kazal 80.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Atila88
zobnik
Prispevkov: 201
Pridružen: To Maj 17, 2011 9:22 am

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a Atila88 »

Hocemo video :D :D
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Atila88 napisal/-a:Hocemo video :D :D
Bo :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Pozdravljeni,

zanima me ali je možno, da zaradi slabega stikala (tega bolj poceni, ki med preklapljanjem ne izklopi popolno toka) lahko pregoreva zadnja žarnica na apnu, vžig je bosch, 6V 17W, sprednja žarnica 6V 15w/15w, zadnja žarnica pa je 4w in jo skuri pri večjih obratih, pa tudi ko preklopim iz kratke na dolgo ali kontra zadnja lučka bolj posveti, kot da stikalo ne izklopi povsem toka, je pa tisto navadno stikalo, v katerem preklaplja ena kroglica not, nekaj sem bral o tem enkrat, da je lahko tudi stikalo krivo, ker še zmeraj kroži drug tok zraven ali nekaj takega, ta stvar z štromom mi ne gre najbolj :)
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: APN 4 SL

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

DaNiLo napisal/-a:Pozdravljeni,

zanima me ali je možno, da zaradi slabega stikala (tega bolj poceni, ki med preklapljanjem ne izklopi popolno toka) lahko pregoreva zadnja žarnica na apnu, vžig je bosch, 6V 17W, sprednja žarnica 6V 15w/15w, zadnja žarnica pa je 4w in jo skuri pri večjih obratih, pa tudi ko preklopim iz kratke na dolgo ali kontra zadnja lučka bolj posveti, kot da stikalo ne izklopi povsem toka, je pa tisto navadno stikalo, v katerem preklaplja ena kroglica not, nekaj sem bral o tem enkrat, da je lahko tudi stikalo krivo, ker še zmeraj kroži drug tok zraven ali nekaj takega, ta stvar z štromom mi ne gre najbolj :)
Danilo, vstavi 12V 5W pa ne boš imel nobenega problema s pregorevanjem.
Odgovori