Tomos ATX

Predstavite nam svoj moped
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a pantarml »

Pred enim mesecem sem kupil tomos atx z ctx zadnjo feltno mf power cobro in brušenim cilindrom na 42 zgledal je tako slika je še od prejšnjega lastnika
Slika
Zdaj pa sem kupil še atx zadnjo feltno in montiral gor dellorto 14-12 ki ima 75 dizo motor je bolj v slabem stanju
Slika
v naslednjem mesecu imam v načrtu menjavo cilindra z bt fi 40 in bing 18 , ki bo imel filter od tomos cross junior in obnovo motorja mam pa zdej en problem motor mi v vseh prestavah cuka ko pa motor laufa v leru pa dela normalno feltna je ravna in scentrirana verigo sm menju tko da to ni krivo zdej eni so rekl naj gledam svečko ali ferg ali da sklopka drsi naj menjam kondenzator in platine naj nastavim vžig probu sm že velik pa se zdj ne vem kaj bi blo narobe
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a pantarml »

Dobil sem zdaj bt cilinder fi 38 z riso ki ga bom dal brusit na 39 notri bo l bat in pa ferg bo od pumpe umo 08 z loputo.
Slika
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 722
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a Berty »

Lep, za v breg bo zakon :D Kako je s temi umo 08 vplinjači, imel sem enga pa nisem nikamor montiral pa me zanima če sm kej zamudil :lol:
APN4M 83'
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a pantarml »

Dobro se obnese pravjo sj mam Tut od btja Bing bom Vidu kok bo šlo s kerim pa Keri se Bol obnese tistega bom gor dau
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a pantarml »

Na mopedu sem odstranil vse nalepke razen originalnih slika je še preden sem dal Dol mašino in pa montiral bom prednji disk ter felgo .
Slika
Slika
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a pantarml »

Atx je šel v dele ga bom začel obnavljati
Slika
dobil sem tudi nazaj bt celinder ki mi ga je prjatu najprej na firmi speskal in potem še honal na fi39 takoj sem ga pobarval
Slika
Z vlakni sem tudi popravil par plastik nekaj pa jih še moram
Slika
Zanima pa me če kdo ve katere gume so na tej sliki vem da so cestne sam nevem a so mitas al kaj so
Slika
In pa še kupim tale del za na balanco od atxa
Slika
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a pantarml »

No atx gre ta teden na prasno barvanje vse kar je cinkano je bilo na novo pocinkano mf powerco sem obnovil ima tudi homologacijo za tomos bt
Slika
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

pantarml napisal/-a:No atx gre ta teden na prasno barvanje vse kar je cinkano je bilo na novo pocinkano mf powerco sem obnovil ima tudi homologacijo za tomos bt
Slika
ampak na sliki imaš homologacijo za apn6-alpino :roll:
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a pantarml »

Nism niti pogledou nvm prejsnji lastnik je rekel da je za btja in da mu niso nc tecnarli ko je sou na tehnicnega
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
pantarml
kriva felna
Prispevkov: 55
Pridružen: To Maj 12, 2015 2:51 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a pantarml »

No moped bom v sredo pripeljal z prašnega barvanja par stvari sem dal še pocinkat. V ponedeljek grem po bt obratomer in pa števec ki zgleda ko od ctx sam je zelenkast kot btjev in je do 120 km h in ne 100km h mogoče bom na armaturo namestil še kontaktno ključavnico in pa ob strani dal ključavnico za zaklep sedeža vse bo delovalo na en ključ in sicer zaklep sedeža kontakt in prednje vilce kupim pa še indikatorje ki jih ima ctx na maski ki žmigajo kadar je vklopljen smernik L ali D. če ma kdo naj mi piše na zs ker ne vem kje bi to lahko kupil .
Moped je moped ,a TOMOS je TOMOS
Odgovori