APN/E90 by Kumr

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Original polovicke mam doma..morem to narest takoj ko bojo mal finance dopuscale
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Liiih sm se dogovoru z majstrom da bova preprešala gred..sm reku predn podrem grem se en krog haha..uzgem motor prbijem gas in evo..to je srbija.. :x
Priponke
DSC_0089.JPG
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a Pich »

kumr napisal/-a:Liiih sm se dogovoru z majstrom da bova preprešala gred..sm reku predn podrem grem se en krog haha..uzgem motor prbijem gas in evo..to je srbija.. :x
Srbi niso nič krivi, da je tebi stisnilo bat, in ker je magnet še vedno imel vztrajnost ti je zlomilo gred. Nič novega pri E90.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Hahaaha..kako pa ti lahko trdis da mi je stisnilo bat?..bat in cilinder sta kot nova..sem lahko kurblal normalno samo je magnet stau na miru..to je odletelo samo po sebi..dober materjal ja..
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

+ to da gor piše UNIS, to ni srbija ampak sarajevo torej bosna?
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Whatever hehe..niti priblizno ni vredna tega denarja..zdej pa me zanima ali lahko zbijem bolcn vn in use skup prepresam na original polovicke?ker ojnica je dobra..al bi blo fajm menjat BE lezaj?
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Opet problemi..mi je za malo zau da sem si tko napilu zadevo ker nobena stvar ne zdrzi vec.. :lol:
Priponke
DSC_0136.JPG
DSC_0135.JPG
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

ob taki predelavi moreš vedet, da za sabo potegne ogromno drugih stvari. ena od teh je obvezna ojačitev košare sklopke.
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Na original e90 izpuh zadeva kar dela..ko pa dam gor izpuh narjen po cilindru pa gre use u franže :D..bom ojacou sklopko in bo mir upam..lahkobpa mi gdo pokaze sliko alneki da si malo ogledam kako najbolj optimalno ojacat..obrocek okoli to vem..problem je v centru kjer vtrga var..
gasper mahkota
vplinjač
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Maj 28, 2010 8:37 am
Kraj: bliZ Domžal

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a gasper mahkota »

Te tastare košare še za nepiljen E90 niso za dolg, če menjaš izpuh. Ta nove košare so po mojih izkušnjah boljše, ker imajo obroček, ter večji fi tam kjer sedi na gredi (večji semering). Jaz na CTX predelani mašini nisem imel nobenih problemov z njo, pa sem se vozil več kot eno leto, lomilo je samo jezičke na lamelah.
Odgovori