APN/E90 by Kumr

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a cerar »

nevem kaj je problem s pušo na namesto SE ležaja?

če je pravi materjal in prava toleranca ujema, more špilat :) @gašper mahkota je mel kar lep čas bron pušo, pa ni mel problemov
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

cerar napisal/-a:nevem kaj je problem s pušo na namesto SE ležaja?

če je pravi materjal in prava toleranca ujema, more špilat :) @gašper mahkota je mel kar lep čas bron pušo, pa ni mel problemov
Bron puša sploh ni težava, problem je v izdelavi same gredi, ker je material katastrofa, je Mr.Ferg imel te srbske polovičke pa roostovo ojnico in je dal preprešat še preden je zagnal mašino.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Bomo vidli..spodej smo lezaj dali drug..ce pa jo razjebe pa use skp prodam in je:-)
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

eno vprašanje glede te ojnice jest mam na ctx blokih od e90 cly pa to ojnico notri. A bo zdržala obremenitev ker rajši celo mašino ponovno podrem ter kupim drugo kot pa da mi nanovo nanešen nikasil poje ter še kaj hujšega naredi z cly.
Se pa opravičujem za smetenje po temi
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Pomoje original cilinder naj bi zdrzala..ce mas pa kake kanale pilene pa nevem hh..bl ne k ja..

Evo moped laufa k urca..pricakujem da bo se en cajt da me nebo spet pustu na cedilu..hudic hh
Priponke
DSC_0047.JPG
Uporabniški avatar
tomos<3
vplinjač
Prispevkov: 429
Pridružen: Če Dec 03, 2009 5:58 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a tomos<3 »

ctxe90 napisal/-a:eno vprašanje glede te ojnice jest mam na ctx blokih od e90 cly pa to ojnico notri. A bo zdržala obremenitev ker rajši celo mašino ponovno podrem ter kupim drugo kot pa da mi nanovo nanešen nikasil poje ter še kaj hujšega naredi z cly.
Se pa opravičujem za smetenje po temi
Jaz sem mel srbsko notri in sem naredil cca 10km še to ne in so se obrabila ležišča ležajev ( "mehek" material ) tako, da ti je ne priporočam. Toleranc rajši ne bom omenjal, ker sem jo moral skoraj nabiti v ležaje :D.
Slika
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Bom pogledu cez cajt kako kaze znjo..to se pa strinjam..tolerance u kurcu..jedva sm dubu gred not..ampak mi ni kaplno da bi ubrau postopek da lezaj segrejes in pade gor za hec..jbg..kar je je
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Kaj bi biu kle problem????? :shock: :shock:
Priponke
DSC_0071.JPG
Zakaj bi mi naredlo tak rob okoli zihrenge??..cilinder sm uzel dol da sm malo pogledal gred..in vidim tako zmesnjavo not..motor pa je delal in sel normalno..nic mi ni jasno
Zakaj bi mi naredlo tak rob okoli zihrenge??..cilinder sm uzel dol da sm malo pogledal gred..in vidim tako zmesnjavo not..motor pa je delal in sel normalno..nic mi ni jasno
DSC_0073.JPG
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a macula »

A je to slučajno srh? (isto kot ostane na cevi ko jo odrežeš z žago - ostanek materjala ob katerega se lahko porežeš)
Predvidevam da ti je to storilo, ker je tvoj kanal postal oster zaradi obrabe. Na več tomos gus cilindrih sem videl da je naredilo oster rob ko nož na robu kanala.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

macula napisal/-a:A je to slučajno srh? (isto kot ostane na cevi ko jo odrežeš z žago - ostanek materjala ob katerega se lahko porežeš)
Predvidevam da ti je to storilo, ker je tvoj kanal postal oster zaradi obrabe. Na več tomos gus cilindrih sem videl da je naredilo oster rob ko nož na robu kanala.
Ravno tole sem mislil omenit. Aja še to, a ti ne fali en kos spodnjega obročka la se to tak samo vidi, ker drugač nevem, kako bi takole natolklo bat na vrhu ?
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Odgovori