Tomos Flexer

Predstavite nam svoj moped
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a si_me »

Lepo se pelje ni kaj.. Za policaje pa le merkej v špeglu, da jih neboš imel kje zadaj sicer zna bit grdo... :)
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a prlek »

maatej napisal/-a:upam da veš da te števci zeloooo lažejo in da gre realno 75 :)
Enkrat mi je en prodajalec rekel, da zajla od stevca ne sme biti prevec prepognjena v trgovini, sicer stevec skace. Lahko je res, je pa tudi odvisno od polza pa mehanizma v stevcu. Meni na alpinu bel stevec ni nic skakal.
Kaj nebi moral dat malo vecjo koleno za ferg, 17 al pa vsaj 16 za SHA16? Sicer pa super flex
Uporabniški avatar
Wilf
zobnik
Prispevkov: 198
Pridružen: Sr Sep 04, 2013 10:18 pm

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a Wilf »

taprvo zajlo je strgal tale je tadruga je ene 10 cm dalša pa seveda jh ma pr ns u trgovin zavite tko da je pomoje to zjebal.
za kolen vem sicer mam unga fi 19 za tavelke ferge pa nepaše. ubistvu pride preblis štela. na starejše flexije pa gre. tko da mam novga če kdo nuca (na frcomoto 25 e dam cnej) sicer mam občutk da bi še lahko dau s sebe. avspuh je res homemade ampak po sl ovih merah. lih ostal je od apna pa sm samo krivino prešvasu. je pa bol k pa krul. pa tud piljenje kanalov se mi dost pozna. dere se pa kr konkretno mogoče mjhn mn od honde cr125 02
Lp Wilf
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
rok.junior
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 3:53 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a rok.junior »

tomostuner napisal/-a:tole je raketa lejga.prov čudim se kk lahk tk gre.???
Hahah jo tut men je čudno :lol:
only 100 octane gasoline
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

tep ja ko maš el.skiro
tomos 4 life
Uporabniški avatar
rok.junior
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 3:53 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a rok.junior »

Ma mama ti je el. skiro.. Nimam js niben el skiro pa ne seri klamf
Tm u tisto dolinco pr mostu je šou dobrih 70km/h :P
only 100 octane gasoline
Uporabniški avatar
Wilf
zobnik
Prispevkov: 198
Pridružen: Sr Sep 04, 2013 10:18 pm

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a Wilf »

Žiujo
Ble so ene pizdarije okol taplavah zdele čez vikend. stojimo z apnji sred ceste k polcaj prleti z auto pa nm blokira cesto. pol je biu pa filmski pobeg haha. noja en retard je pol ns potunkou k so ga z alpinko ujel zato k so mu s kaznijo grozil tko da me mal merkajo zdej taplau. pa enga govora je blo okol sodnika pa nwm kva še.. sej hvalabogu je polcaj pou spregledou k sm mu lih rojstn dan :)
niti s flexerja se nemorem več umir vozt tko da bomo tale tunning za en cajt u omaro pospravl.
zdej planiram en setup k se je izkazou za uporabnga.
14/12 dellorto kolen brez blokade, org. filter brez unga rorčka, glava tastara, cilinder s tavelko lamelo 38,5 pa avspuh flexer org. (vem vem kaj si mislte ampak nebi tvegou..) s temu setupam kar mam u spominu je moped kukr org. za usak slučaj je pa še blokada obratou.
za tale kit pa sklopko pa nevem. a bi prodau al bom u omaro pospravu. aja če ma kdo kšn a5 tastar cilinder za male pare tok da dam brust nej mi na zs piše
to je zaenkrat to
Lp Wilf
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
Wilf
zobnik
Prispevkov: 198
Pridružen: Sr Sep 04, 2013 10:18 pm

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a Wilf »

Živjo
Mal sm pozabu na forum... :(
Flexer že pou leta laufa na easy tuningu :)
trenutno mam gor: 14/12, staro a5 glavo, bat z luknjami, brez blokad v kolenu in filtru, 26 zobnik in org avspuh :shock:
zadeva zgleda čist originalno in gre ene 35-40. mopeda nerabm več za dirkat ampak samo da me do gostilne pelje :D kaj češ
to bo zaenkrat to. me je pa spet zamikal kit nazaj gor obesit. bomo vidl kaj se bo zmouzl iz tega :lol: :lol: :lol:
Lp Wilf
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Odgovori