Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Uporabniški avatar
Hondaq
zobnik
Prispevkov: 203
Pridružen: Pe Avg 10, 2012 9:56 pm

Re: Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Odgovor Napisal/-a Hondaq »

Lepi :)
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 328
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

Prva stvar, je to da je treba motorje dobro oprati (nemarm šraufat blatnih, in masntih motorjev, pa še potem svinjarija zaide tja, kjer to ni potrebno

Slika
Slika
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 328
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

Počasi a vztrjno


Novi nosilec za avspuh, in taprav avspuh

Slika
Slika
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 328
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

Da nebo kdo mislu da se "zabišava"


Slika


Menjava semeringa, tokrat sem kar močno skrajšu feder v semeringu


Za targo lx nova pumpica za olje

Slika

No ja in kot nalašč mi je danes na targi pumpica počla :( :( :( :( tako da sem dal gor novo, sedaj pa bom probal tastaro popravit pa bomo videli kako bo.....



Pa še nekaj me zanima, koliko mora odviti tisit šraufek za olje? (tisti ki regulira pretok)



P.S. PA ŠE NEKAJ KAR MA ZA SVOJO DUŠO:
Slika

zADEVA POTEGNO TAM OKOLI 90KM/H, VENDAR je šla tolk hitro samo 1x
Slika
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 328
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

Ker sem bil naročen na neko temo, mi je po 5ih letih prišel e-mail, ter me spomnil na tale forum :D

Še vedno imam vse motorje (cel čudež) samo s tomosi se bolj malo vozim.. Še največ s "ta rdečim" sprintom, ki ga imam parkiranega na morju, ter se z njim vozim do plaže :D (malo predelan, da bolje vleče v klance (večji zobnik, pa tehnigas izpuh))

belo targo vžgem 2x letno, da malo zadiha, enako targo lx, ter t12

skuterjem pa sem prevozil že preko 16000km, sem se z njim vozil na fax (me je pripeljal do diplome :D ) upam da tudi do magisterija :D ,

Drugače sem šel lansko leto septembra z njim do Dubrovnika (15dni 2300km), boljša polovica pa z aprilo sr letnik 97, oba preživela brez ene same okvare :!: :!:, ter pri tem obdelala skoraj vse otoke s tako da italjančkom kapo dol za izvrstne izdelke, vsaj kar se 50ccm skuterjev tiče.
Slika
Pelješac

sicer ne vem koliko nas je tukaj gor še od "stare garde" pred letom 2010 :D Vidim da aljo še vedno fura forum (zelo pohvalno, upam da še dolgo ne izgubiš volje)
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

PogachnyK napisal/-a:Ker sem bil naročen na neko temo, mi je po 5ih letih prišel e-mail, ter me spomnil na tale forum :D

Še vedno imam vse motorje (cel čudež) samo s tomosi se bolj malo vozim.. Še največ s "ta rdečim" sprintom, ki ga imam parkiranega na morju, ter se z njim vozim do plaže :D (malo predelan, da bolje vleče v klance (večji zobnik, pa tehnigas izpuh))

belo targo vžgem 2x letno, da malo zadiha, enako targo lx, ter t12

skuterjem pa sem prevozil že preko 16000km, sem se z njim vozil na fax (me je pripeljal do diplome :D ) upam da tudi do magisterija :D ,

Drugače sem šel lansko leto septembra z njim do Dubrovnika (15dni 2300km), boljša polovica pa z aprilo sr letnik 97, oba preživela brez ene same okvare :!: :!:, ter pri tem obdelala skoraj vse otoke s tako da italjančkom kapo dol za izvrstne izdelke, vsaj kar se 50ccm skuterjev tiče.
Slika
Pelješac

sicer ne vem koliko nas je tukaj gor še od "stare garde" pred letom 2010 :D Vidim da aljo še vedno fura forum (zelo pohvalno, upam da še dolgo ne izgubiš volje)
mogu bi s tomosi na morje :D ma vrjamem da je blo na skuterju malo bolj udobno :D pa vseeno ideja za letos :D od "stare garde" nas je pa še ostalo nekaj :) eni manj drugi bolj aktivni :) tudi sam sm že nekaj let "izven mopedov" ampak forum pa še laufa :) Letos avgusta že 9 leto se mi zdi pa bo še dokler bo vsaj malo kazal znake življenja :) Lepo da si prišel malo naokoli :D
matijag
vplinjač
Prispevkov: 341
Pridružen: Sr Maj 15, 2013 3:49 pm

Re: Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Odgovor Napisal/-a matijag »

Ostalo vas je več kot slik na teh objavah s starejšim datumom :D
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 328
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

Se tudi malo vozim... da se malo zapeljem naokili, samo tablico od Gilere gor.nataknem.. letos.sem ji zaradi korone nisem privoscil tehnicnega. In kot.kaže, še ne preverjajo registracij v registru :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

PogachnyK napisal/-a: Po Jun 22, 2020 9:36 pm Se tudi malo vozim... da se malo zapeljem naokili, samo tablico od Gilere gor.nataknem.. letos.sem ji zaradi korone nisem privoscil tehnicnega. In kot.kaže, še ne preverjajo registracij v registru :mrgreen:
Niso preverjali ker zaradi korone so takrat vsem podaljšali registracije do 19.6.2020

Tko da verjetno bojo zdej začeli preverjat. :twisted:
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 328
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Tomos targa, sprint ,targa LX, a3, Gilera Runner 09

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

Zdravo sotrpini, sicer ni forum ravnop skuterski, vednar vseeno poskusim tudi tukaj....

Iščem nosilec za kovček (aprilia SR 50 Letnik 1997), se mogoče komu sanja, če bi kje kakšen ležal (lahko RABLJEN, LAHKO NOV....


Hvala za odgovore,
Slika
Odgovori