Nategovalci!

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Zaklenjeno
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

ja tak pač je to. on je en izmed tistih na tem forumu (ni edini), ki kupuje stvari močno pod ceno, prodaja jih pa pol enake stvari (mogoče jih samo očisti pa še to ne vem če) po trikratni ceni. sej če ma kupce hvalabogu, se mi pa kupci ki kupujejo take stvari smilijo ker eni pomojem niti ne vejo kolko preplačajo zadeve.
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a pibi »

kupi za ceno dreka proda pa za ceno zlata tko je kaj moreš
drgač pa jest sm kupu enkrat za 30€ robe pr njemu pa je blo kr vredu
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

sej ne pravim da ma slabo robo. jaz mislim da nima kolko sem mel posla z njim, pravim samo da so stvari precenjene večkratno.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

ma janiju moreš zatežit da nej si napiše kaj ti more poslat k on pole pou stvari pozabi al pa da napačno :roll:
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

automatic_7 napisal/-a:ma janiju moreš zatežit da nej si napiše kaj ti more poslat k on pole pou stvari pozabi al pa da napačno :roll:

ja te pa nemore tako delat ko jas sprejmem naročila si napišem na listek naslov in dele pol pa spakiram pa na pošto ...
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

PiZdeK6_ napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:ma janiju moreš zatežit da nej si napiše kaj ti more poslat k on pole pou stvari pozabi al pa da napačno :roll:

ja te pa nemore tako delat ko jas sprejmem naročila si napišem na listek naslov in dele pol pa spakiram pa na pošto ...
te boš pa meni drugič po pošti poslal paket ne ko sma ful dauč narazn :roll: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

silvo_xd napisal/-a:
PiZdeK6_ napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:ma janiju moreš zatežit da nej si napiše kaj ti more poslat k on pole pou stvari pozabi al pa da napačno :roll:

ja te pa nemore tako delat ko jas sprejmem naročila si napišem na listek naslov in dele pol pa spakiram pa na pošto ...
te boš pa meni drugič po pošti poslal paket ne ko sma ful dauč narazn :roll: :lol: :lol:

ka zaj tebi ni jasno ? :D :D
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

lubica ka tebi ni jasno :lol: :lol:
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

silvo_xd napisal/-a:lubica ka tebi ni jasno :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a dolinar »

no mi je jani reku naj prekopiram tole

@ridder za tist cilindr sva se use zmenla,in nism biu čist nč "prsiljen" uzet nazaj zarad pol tistga tadruzga biznisa s tabo ... me baš boli kita za dele =)
btw: armaturo sm dau js na pošto že lep cajt nazaj,tok da nevem kaj glumiš ? aja pa še nekaj,če je to zate sfukana hidraulika potem si kupi novo če si mislu da boš dobiu novo od mene ? da mankajo zavorni batki; lepo sm ti reku če sploh veš kakšni zgledajo in si reku da veš,bome res veš ja =) batki so notr,js sm hidrauliko že sestavu in se peljem z njo na CTX-u ... tako da ...

@TheLord2,lamota si ti kupu od mene,nisi čist nč jamrou,zdej po več kot dveh mescih boš pa jokou ? zvoniti po toči je prepozno,pa ne mislm te s to izjavo zbit,ampak ti povedat da bi takoj reku če ti ne odgovarja,zariban ni biu KR SM SE JS Z NJIM PELOU ŠE TAKO DA VEM KAJ SM TI PRODAU,ni meu "počen vrat" ampak ga je na koncu vrata malo mankalo,nevem kaj je bilo z nim ampak počen ni biu.kar ti hočem povedat je to da ne jokej ukul kok si slabga lamota kupu od mene ampak mi tu povej,nisi čist nč reku da ti cilindr ne odgovarja ku si ga dubu po pošti.

@automatik mania,ne bit frajer zdej
kar se govori ukul moje prodaje vam bom zdej razjasnu,začeu sm prodajat februarja-marca 2008,najprej bol 50ccm stvari od tomosou,potem sm šou pa vedno na več,CTX,elektronik,avti. ... dobr auti bl malo,ampak pustmo zdej to ... če maš kej proti moji prodaji zadrži zase,če se pa ne moreš zadržat pa prid u kočeuje če upaš prodajou bom kukr bo men volja,ne tebi,sej "zaklučujem" z tomosi ... (za letos) ni prostora več doma + drva pridejo zdej ... tako da,kriza


to je njegov odgovor na pritoževanje od ridder-ja pa še par drugih. tko da..
Janim8 počivaj v miru.
Zaklenjeno