Nategovalci!

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Zaklenjeno
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a golnar »

majkemi hud video :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Mene je nategnu Conrad, sem naroču stikalo na ključ, pol prbijejo še dvojno ceno, na koncu dobim škatlo stiropora, v katerem sta 2 matici za pritrditev..zgleda da bo treba reklamacijo dat
Uporabniški avatar
altZZ
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: Po Maj 02, 2011 1:13 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a altZZ »

Mene je zajebu Taadej sm narocu bat 40l 10 sor. in mi posle 12 pa se uprasu sm ga ce je 10 k mi je slike puslou pa je reku d ja nej ne skrbim k ga dobim vidm da je 12 in se ene velke rajse je meu zdej je pa fora da ga noce nazaj uzet :evil:
Tacen Ruff Ryders
Simajek
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: To Avg 03, 2010 6:51 pm
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a Simajek »

dolinar napisal/-a:ja in kje je krivina??? omg no. vsaj povedov bi... kaj nej nardim zdj s fergom, če nima krivine...
pa glede cene. sva rekla 30 za oboje ampk si pol reku da kao frend ne da za tok...
kurba si nor ti...ka je problem naredit krivino al ko ?
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a dolinar »

Simajek napisal/-a:
dolinar napisal/-a:ja in kje je krivina??? omg no. vsaj povedov bi... kaj nej nardim zdj s fergom, če nima krivine...
pa glede cene. sva rekla 30 za oboje ampk si pol reku da kao frend ne da za tok...
kurba si nor ti...ka je problem naredit krivino al ko ?
kmet en poglej si motorje... prvo kot prvo to je blo par mescou nazaj kot drugo.. ja je problem.
Janim8 počivaj v miru.
brut4l
kriva felna
Prispevkov: 62
Pridružen: To Apr 05, 2011 3:43 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a brut4l »

TOMOStos nategant mi prodal gred katera naj bi imela iste navoje kot original..Hočem dat gor matico in kaj je blo..Matica premejhna :evil: Povsod iskal matico a brez uspeha..
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a filius »

brut4l napisal/-a:TOMOStos nategant mi prodal gred katera naj bi imela iste navoje kot original..Hočem dat gor matico in kaj je blo..Matica premejhna :evil: Povsod iskal matico a brez uspeha..
Če misliš to glavno gred... Amm gred ma navoj M10×1 in ni čudno da ne paše nobena matica gor, pejt v velotu, dj 50 centov za original matico in to je to...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

filius napisal/-a:
brut4l napisal/-a:TOMOStos nategant mi prodal gred katera naj bi imela iste navoje kot original..Hočem dat gor matico in kaj je blo..Matica premejhna :evil: Povsod iskal matico a brez uspeha..
Če misliš to glavno gred... Amm gred ma navoj M10×1 in ni čudno da ne paše nobena matica gor, pejt v velotu, dj 50 centov za original matico in to je to...
hehe misli folk da se kr use prilega :D
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
brut4l
kriva felna
Prispevkov: 62
Pridružen: To Apr 05, 2011 3:43 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a brut4l »

nejc124 napisal/-a:
filius napisal/-a:
brut4l napisal/-a:TOMOStos nategant mi prodal gred katera naj bi imela iste navoje kot original..Hočem dat gor matico in kaj je blo..Matica premejhna :evil: Povsod iskal matico a brez uspeha..
Če misliš to glavno gred... Amm gred ma navoj M10×1 in ni čudno da ne paše nobena matica gor, pejt v velotu, dj 50 centov za original matico in to je to...
hehe misli folk da se kr use prilega :D
Dada sm šou u velota po matico in tut tista ni bla taprava..Nejc aka smartass če reče da je use ok pol more bit use ok ne pa pol da se še jebem z navoji...
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

js ko sm jo dau vn, je matica šla še normalno dol, pol je pa gred stala kak tedn, pol sm jo pa tep poslau :D tko da bi mogla bit ok, če ti je pa pala potleh, al pa če si narobno matico gor probo našraufat, al pa če si jo nabijo ubloke, to pa nism js kriv :roll: ko sm ti jo poslau pa tut navoj ni biu posnet,.. če ne najdeš matice, pa odnes gred strugarji, pa ti bo naredo matico,.. ;)
:)
Zaklenjeno