Nategovalci!

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

brut4l ma tu rečejo sm da prodajo, čeprov je res da za isti model npr: tanove šterke - alpino, 3 leta razlike majo že par različnih komponent gor, jest sm dns opazu pa sm iz kopra naroču - ročka za bremzo, je pr štiftku k zajlo not zahaklaš čist drugo.. sm dobr gre glih tako s prejšnim :)
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
brut4l
kriva felna
Prispevkov: 62
Pridružen: To Apr 05, 2011 3:43 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a brut4l »

TOMOtoS napisal/-a:js ko sm jo dau vn, je matica šla še normalno dol, pol je pa gred stala kak tedn, pol sm jo pa tep poslau :D tko da bi mogla bit ok, če ti je pa pala potleh, al pa če si narobno matico gor probo našraufat, al pa če si jo nabijo ubloke, to pa nism js kriv :roll: ko sm ti jo poslau pa tut navoj ni biu posnet,.. če ne najdeš matice, pa odnes gred strugarji, pa ti bo naredo matico,.. ;)
zakaj mi potem nisi dou zravn matice a?dejnepoki s tem da mi je padla po tleh itd ker sem vse delal pazljivo ;) sm jo nesu v šolo in jo je zrihtu profesor..njegov komentar: kva so to ena kitajska jajca :lol: reku je da je biu začetni navoj čist u p*zdi..

@nejc124 vem svašta si zmisljo sam da prodajo.ja to je pa že drugo alpino pa apn..važn sam da si gor spravu :) lp
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

brut4l napisal/-a:
TOMOtoS napisal/-a:js ko sm jo dau vn, je matica šla še normalno dol, pol je pa gred stala kak tedn, pol sm jo pa tep poslau :D tko da bi mogla bit ok, če ti je pa pala potleh, al pa če si narobno matico gor probo našraufat, al pa če si jo nabijo ubloke, to pa nism js kriv :roll: ko sm ti jo poslau pa tut navoj ni biu posnet,.. če ne najdeš matice, pa odnes gred strugarji, pa ti bo naredo matico,.. ;)
zakaj mi potem nisi dou zravn matice a?dejnepoki s tem da mi je padla po tleh itd ker sem vse delal pazljivo ;) sm jo nesu v šolo in jo je zrihtu profesor..njegov komentar: kva so to ena kitajska jajca :lol: reku je da je biu začetni navoj čist u p*zdi..

@nejc124 vem svašta si zmisljo sam da prodajo.ja to je pa že drugo alpino pa apn..važn sam da si gor spravu :) lp
matic js ponavad ne dam zram, ka jih men primankuje ( za gred za magnet in za košarco in za menjalnik) si jih zmeri doma pustim, razn če gdo res nuca, pa mi še kak€ povrt da ;) drgač sm meu pa gor uno tatanko matico na 15 kluč, gred je bla pa od sl mašine, z novo ckr ojnico in spodnim skf ležajem ;) js ko sm jo odšraufo iz mašine, je normalno še šla dol,... ;)
:)
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a Kamion »

20140909_192644.jpg
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Zaklenjeno