larajaz (uporabnik na bolhi)

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Odgovori
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

larajaz (uporabnik na bolhi)

Odgovor Napisal/-a jerc »

ni uporabnik s foruma (ali pač?), samo vseeno je boljše, da se opozorimo med seboj kajne :)

Prodal mi je oba prednja lončka za vilice in pa še pokrovček rezervarja. Njegove direktne besede so bile:"To vse je ko novo. Malo polir paste za krom in je ko novo.". Dobim domov, šok.
-Odstopljen krom
-Poškodovani lončki(udrtine, res hude praske ...)
-poškodovan pokrovček


Dobro, pokrovček je še kar, ampak definitivno pa ni "kot nov". In ko mu vse to povem mi zbluzi, da to jaz nimam pojma in nevem kaj in da se s polir pasto da vse popravit. Kako naj udrtino popravim s polir pasto?? Ali pa odstopljen krom??

Seveda denarja ni hotel vrniti in štorija se je tako zaključila :) V glavnem, poslovanje z njim odsvetujem ;)
Tomos apn 6
zažgan bat
Prispevkov: 81
Pridružen: So Apr 23, 2016 11:16 pm

Re: larajaz (uporabnik na bolhi)

Odgovor Napisal/-a Tomos apn 6 »

meni je prodal bt cilinder rekel je da je odlicno ohranjen in brez ris:vrat je bil pocen cilinder izjemno grdo zariban navoji zanic denarja ni hotel vrnit
Smisel življenja je met Tomosa v garaži ; )
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: larajaz (uporabnik na bolhi)

Odgovor Napisal/-a propero1 »

Sta pisala na bolho? Ker ce imata dokaze ni sans da nebi ukrepali na bolhi.
Pove da je cilinder v brezhibnem stanju, pol pa dobis eno sranje. Ima da mu gres na dom pa mu cillinder v glavo fuknes pol pa se ga nalomis. Povejte da sem nasilen, ampak to je zalostno.
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: larajaz (uporabnik na bolhi)

Odgovor Napisal/-a jerc »

Če ne bi bil tako daleč doma od mene (nekje iz Prekmurja je), bi zagotovo šel do njega. Tako pa nisem kupil nič v taki vrednosti, da bi se mi izplačalo iti tja. Sem mu jih prek telefona nekaj napel samo to bolj za svojo dušo - vedel sem, da pri takih žalostnih primerih patetičnih ljudi, ki jim je v užitek nategovat za 20€, ne dosežeš nič. Ker se ne moreš spustit na njegovo raven pa če se še tako trudiš.

Razen če bi šel res z njim fizično obračunat. To pa tudi ni zame.

Naj ima tistih 20€ in upam, da mu je pica teknila, če ga že drugače življenje tako je*e.
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: larajaz (uporabnik na bolhi)

Odgovor Napisal/-a propero1 »

jerc napisal/-a:Če ne bi bil tako daleč doma od mene (nekje iz Prekmurja je), bi zagotovo šel do njega. Tako pa nisem kupil nič v taki vrednosti, da bi se mi izplačalo iti tja. Sem mu jih prek telefona nekaj napel samo to bolj za svojo dušo - vedel sem, da pri takih žalostnih primerih patetičnih ljudi, ki jim je v užitek nategovat za 20€, ne dosežeš nič. Ker se ne moreš spustit na njegovo raven pa če se še tako trudiš.

Razen če bi šel res z njim fizično obračunat. To pa tudi ni zame.

Naj ima tistih 20€ in upam, da mu je pica teknila, če ga že drugače življenje tako je*e.
Imas kakasne podatke o njem? Ime, naslov...?
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: larajaz (uporabnik na bolhi)

Odgovor Napisal/-a jerc »

Bom pogledal ko pridem do delavnice jutri. Nekje bi moral imeti še ovitek njegovega paketa...
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: larajaz (uporabnik na bolhi)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

jerc napisal/-a:Bom pogledal ko pridem do delavnice jutri. Nekje bi moral imeti še ovitek njegovega paketa...
ravno svež podatek ... kolega je meu isti primer sicer mu je prodajalec trdil da je nek del primern za njegov avto kasneje ni pasalo... in se mu ni več javo pa nič ... ga je prijavo na policiji dodal vso dokazno gradivo (pogovor z fb) zdaj po cca 2 mesecih dobi povrnjen denar (robe ne rabi vrnat) pa "nategovalec" ima 300e sodnih stroškov saj je očitno moral it pred sodnika ...
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 441
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: larajaz (uporabnik na bolhi)

Odgovor Napisal/-a apn4m »

Mene je tud en nategnu...kupil sem balanco original in pritlažnik za štirko...domou sem dobil solidno balanco, krom ni bil odstopljen, ampak je imel pikice..in pritlažnik seveda apn 6... :evil: in pol sem ga klical pa je reku, da ima pritlažnik za 4-ko 100€...novega dobim, pa za dobrih 30€...seveda ni blo pol nič..se nisem kregal in nekako sprijaznil, ter prodal pritlažnik frendu za 10€ ker je bil v tako slabem stanju..prokleti pi****.... :evil:



Lp!
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: larajaz (uporabnik na bolhi)

Odgovor Napisal/-a jerc »

aljo69 napisal/-a:
jerc napisal/-a:Bom pogledal ko pridem do delavnice jutri. Nekje bi moral imeti še ovitek njegovega paketa...
ravno svež podatek ... kolega je meu isti primer sicer mu je prodajalec trdil da je nek del primern za njegov avto kasneje ni pasalo... in se mu ni več javo pa nič ... ga je prijavo na policiji dodal vso dokazno gradivo (pogovor z fb) zdaj po cca 2 mesecih dobi povrnjen denar (robe ne rabi vrnat) pa "nategovalec" ima 300e sodnih stroškov saj je očitno moral it pred sodnika ...
Vau! Tole bi pa rablo bit bolj znano, upam da čimveč uporabnikov prebere. Se bo zelo hitro umirilo nategovanje ko bodo morali vsi plačevati po 300€ zaradi ''nategnjenih'' 20.

Hvala za to informacijo!
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: larajaz (uporabnik na bolhi)

Odgovor Napisal/-a prlek »

Očitno je še nekaj pravice na tem svetu oz. Sloveniji.
Odgovori