fikic - Miha Žnidarič

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Odgovori
a35
glava cilindra
Prispevkov: 579
Pridružen: Sr Sep 12, 2012 11:26 am
Kraj: ljubljana

fikic - Miha Žnidarič

Odgovor Napisal/-a a35 »

No naj vam povem da s tem človekom ni pametno izgubljati besed, je največji nakladač kar jih pomnim, govori kako si zida delavnico, hkrati rihta 5 motorjev nima pa 5e za pošilko prevzet, oziroma poslat. no da pridem k stvari kak mesec sva se pogovarjala prek facebooka da bi menjala neke dela, nakar po mesecu pogovorou pravi "ti nič ne bo jast tega dela nimam doma" prej m i je pa cel mesec govoril in razglabljal kako on nujno rabu bt stikala in seveda sem mu jih šparav, nakoncu pa NATEG
mislim da je imel z njim slabe izkušnje tudi uporabnik jabux, če bo hotel bo še on kaj dodal..

lp luka
Nemorem reči da nisem JUNKIE, ker sem zasvojen iz TOMOSOM <3
Če negre z majhnim, vzami VEČJE (kladivo)
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: miha žnidarič-fikic

Odgovor Napisal/-a Jabux »

Nebom zgubljal besed o njem... Mislim, da je @a35 dobro objasnil in se ve zakaj se gre!
Fikic
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Okt 12, 2013 8:30 pm
Kraj: Juršinci

Re: miha žnidarič-fikic

Odgovor Napisal/-a Fikic »

No da vam objasnim nekaj stvari :
- Luka mislil sem da imam te dele ampak nisem imel časa ,da bi šel pogledal če se ta del je .
- Aleksu pa sem povedal da nebom poslal saj se je vedno zanašal na feedback oz me je bilo strah da nebi sprejel .

P.S : Je pa mi zelo žal da se je moralo tako končati ampak sem povedal Luku ,da tega dela nimam , Aleksu pa sem povedal da nebom poslal !
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: miha žnidarič-fikic

Odgovor Napisal/-a Jabux »

Drugič se ne spuščaj v prodajo, če dela nisi pripravljen poslati oz. ga sploh prodati. Lahko bi takoj rekel, da ga neboš poslal in bi bila zadeva zaključena!
Fikic
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Okt 12, 2013 8:30 pm
Kraj: Juršinci

Re: miha žnidarič-fikic

Odgovor Napisal/-a Fikic »

Ja ampak nisem bilprepričan ali bi poslal ali ne bi ! Potem pa sem se odloćil da nebom kr sm mislu da neboš sprejel .
Uporabniški avatar
moped-man
batzajla
Prispevkov: 42
Pridružen: Pe Jul 19, 2013 4:19 pm
Kraj: Šentvid
Kontakt:

Re: miha žnidarič-fikic

Odgovor Napisal/-a moped-man »

miha žnidarič-fikic je zelo pošten človek pove kar je res pa še zment se da vse lepo z njem tako da ma pr men velk +
Ni ga polcaja, k bi ustavu mojga zmaja :)
Odgovori