a35 - Luka Žerdin

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Mr.Fearg
vplinjač
Prispevkov: 344
Pridružen: Sr Nov 30, 2011 4:00 pm
Kraj: Središče ob Dravi

a35 - Luka Žerdin

Odgovor Napisal/-a Mr.Fearg »

Od tega uporabnika sem kupil bt cilinder, ki bi naj bila zunanjost kot treba biti(znotraj pa fi 42 zariban). Ko sem dobil cilinder sem videl da ma požagani 2 rebri in povrtane navoje na izpušnem kanali. Potem ko sem mu povedal je trdil da kao to ni res in bla bla, potem se zmenima da mi pošle atx cilinder fi38 on pošle kao cilinder in sem čakal 1 teden ko butec ta atx cilinder a njega po 1 tedni od nikjer. Potem sem mel dosti tega nategovanja in sva se zmenila da mi vrne €, in on meni reče v torek da so € poslani a € od nikjer.

Škoda časa stem šupakom :evil: :evil:

lp.
Nisam ja neki čarobnjak, a nemam ni magični štap!
pom
zariban cilinder
Prispevkov: 121
Pridružen: Ne Feb 19, 2012 5:23 pm

Re: a35-Luka Žerdin

Odgovor Napisal/-a pom »

No jaz pa imam z uporabnikom a35 čisto drugačne izkušnje. Ko sem prejel dele je bilo vse tako kot mi je povedal. Tudi sam sem držal točno ta BT cilinder v roki, in moram reči da ste kar precej naložili. Cilindru ni čisto nič manjkalo (razen tega da je bil brušen na 42, kar naj bi tudi vedeli).
O uporabniku nimam slabih besed!!!
Flexii
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Ne Avg 25, 2013 10:40 pm

Re: a35-Luka Žerdin

Odgovor Napisal/-a Flexii »

Nevem kej je problem, sej je blo vse poslikano preden ti je poslou cilinder! 42 zariban tazga si hotu...Nobenih požaganih reber pa posnetih navojeu ni blo... Js mam z Žerdinom dobre izkušnje pa tud večian sotlaih tkdoa dvomim, da bi te tko nategnu :D
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: a35-Luka Žerdin

Odgovor Napisal/-a tomosak »

tudi jaz imam z njim samo pozitivne izkušnje :) vedno bilo tako kot treba :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: a35-Luka Žerdin

Odgovor Napisal/-a Jabux »

Tudi jaz sem večkrat od njega kupil dele in nimam slabih izkušenj le obratno! Deli so bili taki kot jih je opisal, dobra cena ter odlična komunikacija... Tako, da vsekakor priporočam trgovanje z njem! ;)
Mr.Fearg
vplinjač
Prispevkov: 344
Pridružen: Sr Nov 30, 2011 4:00 pm
Kraj: Središče ob Dravi

Re: a35-Luka Žerdin

Odgovor Napisal/-a Mr.Fearg »

Flexi kaj si pameten če nimaš pojma, prečitej si še 1x pa te glumi naprej. Poslikano ni blo, je reko da zunanjost kot nova in orginal navoji, za taki fi pa sem vedel. Ko je paket prišel domov pa je bla druga pesem.

Sma midva že vse rešla :|

lp.
Nisam ja neki čarobnjak, a nemam ni magični štap!
a35
glava cilindra
Prispevkov: 579
Pridružen: Sr Sep 12, 2012 11:26 am
Kraj: ljubljana

Re: a35-Luka Žerdin

Odgovor Napisal/-a a35 »

z uporabnikom Mr.fearg sva vse rešila, zmenla sva se še za nek cilinder, on pa bom meni poslal ctx mono feder, tako da z uporabnikmo nimava zamer in poslujeva dalje :D
Nemorem reči da nisem JUNKIE, ker sem zasvojen iz TOMOSOM <3
Če negre z majhnim, vzami VEČJE (kladivo)
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: a35-Luka Žerdin

Odgovor Napisal/-a jerc »

Bi dodal svoje pozitivno mnenje o tem uporabniku. Cena poštena, slikano vnaprej kot se spodobi in pa človek, ki je pripravljen se pomenit in zmenit. :)
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: a35-Luka Žerdin

Odgovor Napisal/-a macula »

Kar sva sodelovala je bilo zmeraj vse ok, kot dogovorjeno.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: a35-Luka Žerdin

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

z moje strani ima plus, dobro ohranjena roba za primeren denar, poslana v najkrajšem možnem času ;)
Odgovori