trgovina OBNOVI.SI

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
tomosaki650
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: So Feb 15, 2014 11:30 am

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a tomosaki650 »

jst nisem zadovoljem bil dihtangami ker luknje ne pasejo na blok motorja
25062014242.jpg
edino dihtanga za izspuh in uplinjac pasejo gor ostale pa ne

nisem zadovoljen za firmo obnovi-si[/color]
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a kumr »

jst mam tut odlične izkušnje u Obnovi.si..use kar narocam naročam pri njemu..edino negativno mnenje je kvaliteta tesnil(med bloki,pod cilindrom)..zelo tanka tesnila..ko je enkat malo mastna se raztrga prec)..ali pa se samo tesnila za e90/ctx dobijo taka..za APN ki sem jih kupoval so bila precej debeleja..in sm jih komot ponucov še enkrat..
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

-Moje mnenje je nažalost negativno saj sem naročil 1x cilinder APN ki je bil površno zbrušen na eni strani 37,98 na drugi pa 38,23mm .
-Naslednji problem je bil z uplinjačem BING 12 APN , plovček ni deloval .
-Sesalne šobe nastavljive - problem ker niso bile dobro preluknjane , luknica bila manjša kot na 50 šobi
- in tesnila - poceni / kitajska izvedba .

Res pa je da sem že par zobnikov dobil rjavih ampak o tem ne kompliciram , logično da začnejo zadeve rjavet sploh če se hitro ne prodajo . Drugače glede dostave niso tako slabi 3-6 dni ponavadi.
Drugače pa stran ni tako slaba .
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

tesnila majo sfaljene luknje ampak se je dalo nekako porabit.je pa že 2 krat pozabu dat noter v paket menjalno kajlo ter križa za tačke ni mev pa ga je zaračunal prav tako kajlo. ampak smo rešli da je poslal čez 14 dni paket brez kakega doplačila.
tomos 4 life
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

tomostuner napisal/-a:tesnila majo sfaljene luknje ampak se je dalo nekako porabit.je pa že 2 krat pozabu dat noter v paket menjalno kajlo ter križa za tačke ni mev pa ga je zaračunal prav tako kajlo. ampak smo rešli da je poslal čez 14 dni paket brez kakega doplačila.
zaloga poide pa pošlje v naprej da se ne čaka na preostalo robo :) jaz mam z njim dobre izkušnje, razumen človek, vse se da zmenit in vrjamem, da bi sam poslal takoj ko bi prispela roba ;)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a Pich »

tomosprinter18 napisal/-a:-Moje mnenje je nažalost negativno saj sem naročil 1x cilinder APN ki je bil površno zbrušen na eni strani 37,98 na drugi pa 38,23mm .
-Naslednji problem je bil z uplinjačem BING 12 APN , plovček ni deloval .
-Sesalne šobe nastavljive - problem ker niso bile dobro preluknjane , luknica bila manjša kot na 50 šobi
- in tesnila - poceni / kitajska izvedba .

Res pa je da sem že par zobnikov dobil rjavih ampak o tem ne kompliciram , logično da začnejo zadeve rjavet sploh če se hitro ne prodajo . Drugače glede dostave niso tako slabi 3-6 dni ponavadi.
Drugače pa stran ni tako slaba .
Ob tvojih problemih ni trgovina nič kriva. Oni prodajo, kar pač dobijo, so samo posredniki. To je ravno tako, kot če bi obtožil mercator, da so ti prodali zanič salamo, ker pač okus ni ustrezal tvojim brbončicam.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a A5f »

aljo se ne strinjam s teboj... če nekomu plačaš pričakuješ da bo stvar delovala... tudi v lokalnih univerzumih prodajajo tesnila ki ne pašejo problem pri tesnilih za celinder je za imajo luknje 6mm stari bloki imajo pa stojni vijak 7mm. na zadnje sem mu povedal v čem je problem in jih nisem vzel.
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Pich napisal/-a:
tomosprinter18 napisal/-a:-Moje mnenje je nažalost negativno saj sem naročil 1x cilinder APN ki je bil površno zbrušen na eni strani 37,98 na drugi pa 38,23mm .
-Naslednji problem je bil z uplinjačem BING 12 APN , plovček ni deloval .
-Sesalne šobe nastavljive - problem ker niso bile dobro preluknjane , luknica bila manjša kot na 50 šobi
- in tesnila - poceni / kitajska izvedba .

Res pa je da sem že par zobnikov dobil rjavih ampak o tem ne kompliciram , logično da začnejo zadeve rjavet sploh če se hitro ne prodajo . Drugače glede dostave niso tako slabi 3-6 dni ponavadi.
Drugače pa stran ni tako slaba .
Ob tvojih problemih ni trgovina nič kriva. Oni prodajo, kar pač dobijo, so samo posredniki. To je ravno tako, kot če bi obtožil mercator, da so ti prodali zanič salamo, ker pač okus ni ustrezal tvojim brbončicam.
Narediš reklamacijo izdelka ki ti ne odgovarja. Poveš v čem je težava in verjetno ti bodo vrnili denar....
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a Pich »

Točno tako.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
care
batzajla
Prispevkov: 43
Pridružen: Pe Jul 09, 2010 11:46 pm

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a care »

Jaz sem naročil kromirane zadnje amortizerje, in so bili izgleda brez olja, in niso sploh imeli blaženja. Naredil sem reklamacijo in so mi lepo vrnili denar, samo vseeno sem bil ob poštnino.
Odgovori