trgovina OBNOVI.SI

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a tomosak »

Mam zelo negativno mnenje glede te trgovine. Kar je dobro je samo to da pošljejo takoj..
No da povem kaj je bilo vse narobe :
1. Puša atx/bt za nihajko, nikjer nisem zasledil ali sta 2 ali 1 komad, in za to ceno sm predvidevu da so 2, a dobu sm enga
2. naroču sm še natezalec bovdna za atx/ctx in na obnovi.si je sive barve kar mi je ustrezal dobim pa črnega.
3. Zobnik sprednji 12, površinsko zarjavet sj ni problem to zrihtat ampk nevem kk lahko to sploh označjo za novo -.-
4. zaklopka igle za bing 18 zlomljena. Naroču sm novo ker sm prejšno zlomu pa sm dubu še eno zlomleno pa zgubu 1,50€.
res da so same malenkosti, ampk če tk naročiš in plačaš pričakuješ tako ne čist neki drugače.. tk da nezadovoljen z obnovi.si..
2013-01-29 14.30.45.jpg
2013-01-29 14.30.50.jpg
2013-01-29 14.30.35.jpg
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
Fakircek
zariban cilinder
Prispevkov: 129
Pridružen: So Maj 05, 2012 10:18 am
Kraj: Idrija

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a Fakircek »

Jast pa imam same dobre izkušnje z trgovino obnovi.si. Use stavri so ble take kot sm naroču. Pa še to je dobr ker res use kar je na zalogi dobiš že nasledn dan. Cene se mi pa tut zdijo primerne glede na kšn velocenter še celo canejš. Pa tut dobiš več stvari kot kje drugje.
Glede zgornjega mnenja bi pa jst reku da za puše bi loh že iz imena vidu da je samo 1 na. Glede barve pa bi jst reku da so slike bol simbolične in nikjer ne piše da je sive barve.
Zobnik pa tut jst nebi reku da je glih nov loh pa da je u skladišču ležav.
Zaklopko igle pa pošl nazaj in jo zamenje pa se zmen da je na nihove stroške pa bo.
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Jaz ga osebno poznam in moram rečt da je ded na mestu. Glede zobnika je tako, kot je napisal fakircek, da že stoji en čas v skladišču, koliko mi je znano so natezalci orginal črne barve, nebom trdil nekaj na pamet, ampak mislim da so, za pušo nevem kako si naročil, glede zaklopke pa je tako, da je počena oz. presekana da špana iglo oz. drži skup.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

DaNiLo napisal/-a: Glede zobnika je tako, kot je napisal fakircek, da že stoji en čas v skladišču, koliko mi je znano so natezalci orginal črne barve, nebom trdil nekaj na pamet, ampak mislim da so, za pušo nevem kako si naročil, glede zaklopke pa je tako, da je počena oz. presekana da špana iglo oz. drži skup.
točno tako
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Zadovoljen sem s ponudbo le poštnina mi ni všeč ker je enaka neglede kakšna teža paketa je.
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

zobnike sm jst tut parkrat dubu rjaste
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a tomosak »

DaNiLo napisal/-a:Jaz ga osebno poznam in moram rečt da je ded na mestu. Glede zobnika je tako, kot je napisal fakircek, da že stoji en čas v skladišču, koliko mi je znano so natezalci orginal črne barve, nebom trdil nekaj na pamet, ampak mislim da so, za pušo nevem kako si naročil, glede zaklopke pa je tako, da je počena oz. presekana da špana iglo oz. drži skup.
pa zarjaveti zobniki men ne potegne kk ne morjo nekam na suho dat pa toplo mesto, natezalc je biu na sliki sive barve ne črne, zaklopka pa ni počena original po moji logiki moja je bla prej cela, pač da zahaklaš na iglo, da je počena kaj boš pol zataknu..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

tomosak napisal/-a: pa zarjaveti zobniki men ne potegne kk ne morjo nekam na suho dat pa toplo mesto, natezalc je biu na sliki sive barve ne črne, zaklopka pa ni počena original po moji logiki moja je bla prej cela, pač da zahaklaš na iglo, da je počena kaj boš pol zataknu..
kolkr se spomnem bingov sem pri vseh imel počeno to zaklopko
počena je zato da deluje kot vzmet (se stiska skupej in drži iglo)
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a tomosak »

automatic_7 napisal/-a:
tomosak napisal/-a: pa zarjaveti zobniki men ne potegne kk ne morjo nekam na suho dat pa toplo mesto, natezalc je biu na sliki sive barve ne črne, zaklopka pa ni počena original po moji logiki moja je bla prej cela, pač da zahaklaš na iglo, da je počena kaj boš pol zataknu..
kolkr se spomnem bingov sem pri vseh imel počeno to zaklopko
počena je zato da deluje kot vzmet (se stiska skupej in drži iglo)
hm? nwm, js sm meu prej 100 % celo.. nwm no..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a tomosak »

no evo, sem se zdj vse zmenil z lastnikom, je pa tudi nekaj mojih napak, priznam.. se še učimo :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Odgovori