trgovina OBNOVI.SI

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

naročo Airsal kit za avtomatika,cilinder ga ni mel na zalogi bi mogo čakat 2mesca ,frčo moto ga tud ni mel ,pokličem obnovi.si je mel in dobil sem ga že naslednji dan. :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a filius »

Naroču, dobu v 2 dneh vse tko kot je treba, in nimam pripomb.

@Tomosak, sm že sam v Velotu dobu recimo "povratne" fedre kurbla rjave, pa so bli vseeno novi. Moraš vedt da marsikatera stvar začne rjavet sam da jo primš, in najo preneseš nprimer svoj pot.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a tomosak »

filius napisal/-a:Naroču, dobu v 2 dneh vse tko kot je treba, in nimam pripomb.

@Tomosak, sm že sam v Velotu dobu recimo "povratne" fedre kurbla rjave, pa so bli vseeno novi. Moraš vedt da marsikatera stvar začne rjavet sam da jo primš, in najo preneseš nprimer svoj pot.
ja sj vidm ja.. :/ ah ta današnja kvaliteta..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Moreš vedet, da je ta roba že kar precej stara, kar še je orginal tomosovo.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

Poznam Aleša in morem rečti, da še vse ko sem kupo je bilo tako kot treba. Sicer večinoma grem osebno k njemu nabavit, vendar tudi ko sem kaj naročo preko pošte je bilo vse ok. Pa še povrh tega sem vedno dobil nasvet, če me je kaj mučilo pri mopedu.
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a jerc »

Dodajam svojo pozitivno izkušnjo (u bistvu jih je bilo že več). Zmeraj dobim hitro in lepo zapakirano. V zadnjo sem pa kar poklical in je treba pohvaliti prijaznost ter kak dodatni nasvet, ki ga očitno dobiš kot bonus. :D
a35
glava cilindra
Prispevkov: 579
Pridružen: Sr Sep 12, 2012 11:26 am
Kraj: ljubljana

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a a35 »

filius napisal/-a:Naroču, dobu v 2 dneh vse tko kot je treba, in nimam pripomb.

@Tomosak, sm že sam v Velotu dobu recimo "povratne" fedre kurbla rjave, pa so bli vseeno novi. Moraš vedt da marsikatera stvar začne rjavet sam da jo primš, in najo preneseš nprimer svoj pot.
s tvojim komentarjem se delono strinjam, recmo v velotu dubiš zobnik zapakitran v vrečkici, ni šans da bi tm rjavel zrd dotikanje + še nikol nism dubu rjauga, drugo so te fedri kurba itd..
sm pa tut sam dubu rjav zobnik prau iz obnovi.si + enkrat sem naročil delou za cca 50e in sta notri manjkale 2 stvari sicer malenkosti samo zakaj bi plačeval če nič ne dobiš.

lp
Nemorem reči da nisem JUNKIE, ker sem zasvojen iz TOMOSOM <3
Če negre z majhnim, vzami VEČJE (kladivo)
Lantus_
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: So Avg 24, 2013 11:18 pm
Kraj: Žiri

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a Lantus_ »

Zaenkrat sem pri njemu naročil samo enkrat (je bilo kar nekaj stvari skupaj cca 100€),dobil vse ,kar je imel na zalogi oz. je bilo dobavljivo...glede tega nimam pripomb,morda samo poštnina glede na vrednost naročila :)

Imam pa eno pripombo za stojne vijake cilindra za apn.... mi niso bili ne vem kakšna kvaliteta oz. se mi zdi zgornji navoj preveč v konus - bo rado preskočilo pomoje.....
tOmOs ATX - BT - APN
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a jerc »

a35 napisal/-a:
filius napisal/-a:Naroču, dobu v 2 dneh vse tko kot je treba, in nimam pripomb.

@Tomosak, sm že sam v Velotu dobu recimo "povratne" fedre kurbla rjave, pa so bli vseeno novi. Moraš vedt da marsikatera stvar začne rjavet sam da jo primš, in najo preneseš nprimer svoj pot.
s tvojim komentarjem se delono strinjam, recmo v velotu dubiš zobnik zapakitran v vrečkici, ni šans da bi tm rjavel zrd dotikanje + še nikol nism dubu rjauga, drugo so te fedri kurba itd..
sm pa tut sam dubu rjav zobnik prau iz obnovi.si + enkrat sem naročil delou za cca 50e in sta notri manjkale 2 stvari sicer malenkosti samo zakaj bi plačeval če nič ne dobiš.

lp
drugič ga poklič pa mu to z lepimi besedami povej pa ti bo mankajoče dele poslov...men je sm eno F80 pozabu dat notr, na računu je pa bla...sm ga poklicou isti dan kt sm dobu, pa mi je takoj poslov še tisto..ne na moje stroške seveda :)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: trgovina OBNOVI.SI

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

tudi jaz sem meu danes prvič izkušnjo z to trgovino in sm zelo zadovoljen ... roba je kvalitetna, zapakirano je bilo pa skoraj preveč (zavito v folijo) brez pripomb cena je temu primerna in še kar ugodna... od mene en velik +

tudi moje druge izkušnje z lastnikom trgovine so dobre, pošten, vse se da dogovorit, rad pomaga in svetuje... več bi moglo bit takih ;)
Odgovori