tomosaki650 - Silvo Špec - Silvester

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Odgovori
Uporabniški avatar
wika_akiw
zariban cilinder
Prispevkov: 130
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 11:27 pm

tomosaki650 - Silvo Špec - Silvester

Odgovor Napisal/-a wika_akiw »

pozdravljeni...

zgoraj omenjeni tomosaki650 - Silvo Špec - Silvester je nategun prve vrste... ko nekaj kupuješ od njega je neprestalno na razpolago.
ko pa ga hočeš kontaktirati, ker ti je prodal nekaj čisto XY namesto tistega kar sta bila dogovorjena pa ponikne kot noj.

tako da moj nasvet je raje se ga izogibajte. če pa se bo vendarle opogumil in se bo oglasil bom napisal, da sem se motil in sem mu delal krivico :):):)

sicer sem ga kontaktiral prek portala starodobnik.si

lp marko
Uporabniški avatar
TOMOS BT80S
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Ne Jul 31, 2011 4:32 pm

Re: SILVO ŠPEC - SILVESTER

Odgovor Napisal/-a TOMOS BT80S »

-1
Uporabniški avatar
Pukovnik
kriva felna
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne Dec 19, 2010 10:39 pm
Kraj: Podravski Koridor

Re: SILVO ŠPEC - SILVESTER

Odgovor Napisal/-a Pukovnik »

Se strinjam!

Lagal se je da je prevzel rezervar, ki se mu ga poslal kot dogovorjeno cena + poštnina.

Večeraj se mi je še preko telefona zlagal da ga je dvignil, danes pa ima telefon v eno zaseden.



Bom pa zadevi prišel do dna, kot tudi do svojega denarja.


Lp!
>> T'PoWer <<
tomosaki650
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: So Feb 15, 2014 11:30 am

Re: SILVO ŠPEC - SILVESTER

Odgovor Napisal/-a tomosaki650 »

wika_akiw na starodobniku sem ti parkrat napisal da mi pošlji tvoj nasov, pa si mi napisu, da je uredi in se do danes mi ga nisi poslal tvojega naslova
Ko sem zgoraj napisu, tako da tisti kar sem ti pa poslal za e90 si pa bil zadovoljen - zato sem tudi nehu z motorji se ubadat ko mam povno k vsega.

pukovnik,jst se ti nemorem oglast če sem bil na šihti
pa čist tko kje si dobil številko mojga fota in mu začel težit
ni treba se njega zdej treba težit ko ti ni naredu cist neč
OK ..
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: tomosaki650 - Silvo Špec - Silvester

Odgovor Napisal/-a Pich »

Pred leti sem imel opravka z enim nategunom, dolžan mi je bil malo manj kot 3000€. In ko ni šlo drugače sem začel klicati njegovo ženo, starše, prijatelje... Če nateguješ ljudi moraš biti pripravljen tudi na take stvari in na to, da jih lahko tudi od časa, do časa dobiš po njuški. Zato tega raje ne počnite, ker se zna to obrniti proti vam.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: tomosaki650 - Silvo Špec - Silvester

Odgovor Napisal/-a jerc »

pich, prav maš. Tolk kolkr berem od teh nategancij, pa nedavno sm tud sam bil žrtev enga tazga nateguna, se res sprašujem kak jim je normalno tako obnašanje. Samo...kaj pa hočeš takemu narest?

Je pa dokaj žalostno, da od vseh področij je ravno najmanj za zaupat prodajalcem Tomosovih delov. Pa sem že trgoval z ljudmi na področju glasbil, avtomobilov, motorjev ... nikjer težav. Še najbolj se moraš pazit tukaj, ker je kar malo folklora, da če lahko, nategneš (kar sem bral tudi zgodovine feedbacka in tako).
Uporabniški avatar
Pukovnik
kriva felna
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne Dec 19, 2010 10:39 pm
Kraj: Podravski Koridor

Re: SILVO ŠPEC - SILVESTER

Odgovor Napisal/-a Pukovnik »

pukovnik,jst se ti nemorem oglast če sem bil na šihti
pa čist tko kje si dobil številko mojga fota in mu začel težit
ni treba se njega zdej treba težit ko ti ni naredu cist neč
OK ..[/quote]


1. Rezervarja nisi prevzel pa sva govorila po telefonu in preko sms-ov
2. 14 dan si rekel, da si rezervar prevzel.
3. 15 dan, sem dobil rezervar nazaj
4. Na telefon se nisi javil, vmes si imel tudi zasedeno ipd. na sms nisi reagiral
5. Nobenem nisem gnjavil, samo prosil sem da če se lahko javiš - ker sem namreč plačal 2 poštnino iz lastnega žepa
6. Denar sem sedaj dobil nazaj, kot sem rekel... bom zadevi prišel do konca.
7. Se spomnim ko si mi cca 6-7 let nazaj poslal zlomljen cilinder od APN in uplinjač, enako se nisi javil dokler nismo kontaktirali staršev in je nato denar bil nakazan nazaj, cca 50eur nekje.
8. Ime mi je bilo znano že od prej ampak sem se šele potem spomnil prav zaprav ko sem ti rezervar že poslal.
9. Sem mislil da si zainteresiran, zadevo rabiš in boš prevzel.
10. Zadeva je končana, noben ni nobenemu gnjavil le svoj denar sem hotel nazaj (če nebi bil poklical očeta, sem 99,9% da se nebi javil), oprosti.. tako je.
11. Toliko o tem poglavju


Lp
>> T'PoWer <<
tomosaki650
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: So Feb 15, 2014 11:30 am

Re: tomosaki650 - Silvo Špec - Silvester

Odgovor Napisal/-a tomosaki650 »

pukovnik

jst nisem nobenen prodau zlomljenega celindra frgazerja pa se majn kaj je sem imel poskodovane dele sem jih raj stran vrgu
kot da bi imel probleme s tem sranjem (zato se stem ne ukvarjam vec )tako da delov nimam vec za prodat jih raj stran vrzem kot pa da se kir del prodam pobralo me tudi nebo pa tudi ce je kak del redki ga pa raj kirem kolegi senkam .toliko od mene pustite me na miru....
lp
Uporabniški avatar
wika_akiw
zariban cilinder
Prispevkov: 130
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 11:27 pm

Re: tomosaki650 - Silvo Špec - Silvester

Odgovor Napisal/-a wika_akiw »

Silvo Špec, Silvester, tomosaki 650... ali karkoli že si... tudi mene si nategnu, ko sem kupoval spodnji križ za CTX-a... si mi prodal od ATX-a... sej ni problema, sem si rekel... morda pa ne poznaš razlike, sem si mislil... pa sva se zmenila, da ti vrnem nazaj in da ti to prevzameš... pa si me spet nategnil... nisi prevzel... SI PAČ PATOLOŠKI LAŽNJIVEC IN NATEGUN... zato potem po pol leta, ko si me kontaktiral prek starodobnika, da bi mi vrnil tistih 15€ jih nisem hotel nazaj, ker morda pridejo tebi bolj prav kot meni... nočem več imeti opravka s teboj, pa četudi gre za vračilo mojega denarja, žal.

Lp marko
Uporabniški avatar
wika_akiw
zariban cilinder
Prispevkov: 130
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 11:27 pm

Re: tomosaki650 - Silvo Špec - Silvester

Odgovor Napisal/-a wika_akiw »

Pukovnik, kaj daš še meni telefonsko od očeta od Silvestra??? Hvala...


...


...


...


...


...


...


Hecam se daj! :D :D :D
Odgovori