Razna vprašanja (splošno)

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

koliko vrst tomosovih brezplatinskih štromov obstaja? pa če lahko kdo napiše še kateri vse so :)
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

smejko1 napisal/-a:koliko vrst tomosovih brezplatinskih štromov obstaja? pa če lahko kdo napiše še kateri vse so :)
res nobeden ne ve?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

smejko1 napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:koliko vrst tomosovih brezplatinskih štromov obstaja? pa če lahko kdo napiše še kateri vse so :)
res nobeden ne ve?
Za kere motorje?
Maš brezplatinskega za alpino 12V50W pol maš brezpatinskega od bt-ja 12v90w pol maš za avtomatika brezplatinskega 12v50W pa brezplatinskega 12v80w(z 4 polnim navitjem)...
Slika
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Mene zanima kje bi se dal dobit original nalepke za Tomos APN 4M? Ali pa mogoče kje bi jih po naročilu naredili?
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

dj.umek napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:koliko vrst tomosovih brezplatinskih štromov obstaja? pa če lahko kdo napiše še kateri vse so :)
res nobeden ne ve?
Za kere motorje?
Maš brezplatinskega za alpino 12V50W pol maš brezpatinskega od bt-ja 12v90w pol maš za avtomatika brezplatinskega 12v50W pa brezplatinskega 12v80w(z 4 polnim navitjem)...
hvala! pa je dosti razlike med 50W pa 90W v moči svetlobe od luči? ali pa iskri? se dosti pozna glede na to da je skori 1x razlika?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

smejko1 napisal/-a: hvala! pa je dosti razlike med 50W pa 90W v moči svetlobe od luči? ali pa iskri? se dosti pozna glede na to da je skori 1x razlika?
Vbistvu se pozna samo v lučeh, ker žarnice svetijo bolj zaradi W :) V iskri pa mislim da ni razlike, samo pač prednost je da ni platin, če sm se pa zmoto me pa naj en popravi.
Slika
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Zanima me kako bi očistiu uplinjač od unaj, kot vemo je nov ferg lepe svetlo sive barva čez čas pa potemni ker je aluminjast, jaz bi ga rad očistiu da bi spet dobil tisto lepo svetlo sivo barva pa nevem kako bi to naredil. Prosim za pomoč.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a Pata »

dj.umek napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:koliko vrst tomosovih brezplatinskih štromov obstaja? pa če lahko kdo napiše še kateri vse so :)
res nobeden ne ve?
Za kere motorje?
Maš brezplatinskega za alpino 12V50W pol maš brezpatinskega od bt-ja 12v90w pol maš za avtomatika brezplatinskega 12v50W pa brezplatinskega 12v80w(z 4 polnim navitjem)...
še e90/sprint duccatijev brezplatinski 6/25 (5 navitji) pa od čolna.. brezplatinski.. 12/60 (6 navitji) enak kot od bt le magnet z manjšo močjo če daš bt magnet maš 90W.. :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

sinko.dejan napisal/-a:Zanima me kako bi očistiu uplinjač od unaj, kot vemo je nov ferg lepe svetlo sive barva čez čas pa potemni ker je aluminjast, jaz bi ga rad očistiu da bi spet dobil tisto lepo svetlo sivo barva pa nevem kako bi to naredil. Prosim za pomoč.
razstravi ga čisto tolko da ostanejo samo kovinski deli pa ga daj v kokakolo al pa kako citronsko ;)
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Sej tak skoz teče po njem, tak da po mojem je to brezveze pucat odzunej, samo malo ga opereš z bencinom in obrišeš pa je to to...
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Odgovori