Razna vprašanja (splošno)

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

nej napisal/-a:Mene pa zanima ker tomos mi najbolj predlagate? Nesme pa biti avtomatik zato more met ročn menjalnik!
Kaj se je pa zgodilo s tvojim ciaotom? Drgač ti predlagam apn loh pa tut kasn atx,ctx če se boš bolj po šumi vozakal.
nej
kriva felna
Prispevkov: 58
Pridružen: To Mar 03, 2015 6:42 pm
Kraj: Litija

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a nej »

nč pol sm ciaota zrihtu ampak mi je dougcas k ni treba saltat ja tut po šumi se bi vozu sej a bi lohk apnko spedenu za šumo pač da bi dau lamota pa kros gume pa en fajn auspuuh gor ?
Tomos a3 TUNING, Tomos youngst˝r
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

Ja lahko bi tudi apn upedenal ja. Sicer se da že iz original cilindra kar veliko dobit :D Auspuh pa kakšen lipnik k vleče na nizkih, to je fajn za u šumo pa klance.
Uporabniški avatar
frcooljubljana
zariban cilinder
Prispevkov: 121
Pridružen: Pe Avg 24, 2012 12:05 am
Kraj: Ljubljana/Koper

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a frcooljubljana »

eno vprasanje: pase na apn7 (z original vilcami) luc/maska od apn 4 - colibri ? Al je treba vilce od 4ke uzet? Lp Klemen :)
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Kradem tale podpis, sam je najači :D
Slika
Slika
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

Ali bi lahko peljal na apn 4 ms sopotnika? Seveda da bi mel dolg sedež, tačke za sopotnika... Samo me moti ker v prometni piše število sedežev 1. Pa ne vem kako je to mišljeno.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

cinšpula napisal/-a:Ali bi lahko peljal na apn 4 ms sopotnika? Seveda da bi mel dolg sedež, tačke za sopotnika... Samo me moti ker v prometni piše število sedežev 1. Pa ne vem kako je to mišljeno.
zakaj pa ne ... ja če nimaš na tehničnem tačk in dalšega sedeža ti vpišejo za 1 osebo...
Starie
zobnik
Prispevkov: 163
Pridružen: Ne Sep 19, 2010 8:11 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a Starie »

Če imaš zavarovano za 2 in v prometnem piše 2 osebi, potem kamot.
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

A ma kdo izkušnje z nakupovanjem na spletni trgovini frčo moto? Imam namen kupit gred apn pa nočem dobit kake vini al pa motocross gredi pol ;)
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a prlek »

cinšpula napisal/-a:A ma kdo izkušnje z nakupovanjem na spletni trgovini frčo moto? Imam namen kupit gred apn pa nočem dobit kake vini al pa motocross gredi pol ;)
Pojdi v velo al pa katero drugo trgovino z tomos deli pa kupi CM gred z CKR ojnico. Mislim da boljse kot take pri nas ne dobis
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a folc »

prlek napisal/-a:
cinšpula napisal/-a:A ma kdo izkušnje z nakupovanjem na spletni trgovini frčo moto? Imam namen kupit gred apn pa nočem dobit kake vini al pa motocross gredi pol ;)
Pojdi v velo al pa katero drugo trgovino z tomos deli pa kupi CM gred z CKR ojnico. Mislim da boljse kot take pri nas ne dobis
Dobiš, mec eur italy, sam je 70e, najboljšea kao
dizel sploh ne! :)
Odgovori