Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
šaltomatiK
kriva felna
Prispevkov: 58
Pridružen: Sr Jun 08, 2011 11:03 pm

Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Odgovor Napisal/-a šaltomatiK »

Pozdravljeni!
Mene zanima če bi mi lahko kdo poskeniral papirje za tomos flexerja (homologacijo) ali pa še boljše, če ima kdo od avtomatika, ki je homologiran na končno hitrost 25 km/h!
Rabil bi jih zato, da bi si jih lahko ponaredil za mojega avtomatika, enkrat sem si jih že, policisti so nasedali :)) ampak sem jih potem izgubil : SSS
Drugače me pa še zanima, če me dobijo, da sem ponaredil papirje, dobim pol normalno kazen (izpit, registracija, itd..) + kazen za ponarejanje državne listine (koliko je potem to kazni)? + tega, da me lahko oseba, ki je podpisana na papirjih, torej oseba ki je homologacijo izdala lahko toži ne?

Drugače pa me zanima ta opcija, jas bi si zamenjal zobčenike na mopedu, da bi šel 25 km/h in v vsaki breg :)) in je potem možno, da naredim homologacijo? Avtomatik je letnik 1988, papirjev nimam, ampak jih lahko dobim na občini, ker poznam prvo lastnico :)

No prosim za odgovore, HVALA!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

šaltomatiK napisal/-a:Pozdravljeni!
Mene zanima če bi mi lahko kdo poskeniral papirje za tomos flexerja (homologacijo) ali pa še boljše, če ima kdo od avtomatika, ki je homologiran na končno hitrost 25 km/h!
Rabil bi jih zato, da bi si jih lahko ponaredil za mojega avtomatika, enkrat sem si jih že, policisti so nasedali :)) ampak sem jih potem izgubil : SSS
Drugače me pa še zanima, če me dobijo, da sem ponaredil papirje, dobim pol normalno kazen (izpit, registracija, itd..) + kazen za ponarejanje državne listine (koliko je potem to kazni)? + tega, da me lahko oseba, ki je podpisana na papirjih, torej oseba ki je homologacijo izdala lahko toži ne?

Drugače pa me zanima ta opcija, jas bi si zamenjal zobčenike na mopedu, da bi šel 25 km/h in v vsaki breg :)) in je potem možno, da naredim homologacijo? Avtomatik je letnik 1988, papirjev nimam, ampak jih lahko dobim na občini, ker poznam prvo lastnico :)

No prosim za odgovore, HVALA!
kot prvo 1988 nevem če so že ble "25ke" :) kot drugo pa papirjev če jih nimaš jih nemorš več dobit na občini ;)
Uporabniški avatar
maxbond1995
glava cilindra
Prispevkov: 568
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 3:05 pm
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Odgovor Napisal/-a maxbond1995 »

In še glede 25kmh, ta hitrost velja za tovarniško, ne pa za predelan motor na to hitrost. Če bi pa šel še enkrat homologirat pa ne vem... Pozanimaj se na tehničnih pregledih ali pa na občini.
Lp, Maks
Uporabniški avatar
TOMOS BT80S
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Ne Jul 31, 2011 4:32 pm

Re: Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Odgovor Napisal/-a TOMOS BT80S »

jaz ti lahko naredim nalepko kakršno imajo flexerji in ostali mopedi ki grejo 25.
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Odgovor Napisal/-a maatej »

TOMOS BT80S napisal/-a:jaz ti lahko naredim nalepko kakršno imajo flexerji in ostali mopedi ki grejo 25.
cena pa bi bla?
Uporabniški avatar
TOMOS BT80S
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Ne Jul 31, 2011 4:32 pm

Re: Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Odgovor Napisal/-a TOMOS BT80S »

5€
Aki
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Mar 07, 2019 11:38 am

Re: Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Odgovor Napisal/-a Aki »

Zivjo,

Jaz bi tudi prosil za nalepko
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Aki napisal/-a: Če Mar 07, 2019 11:43 am Zivjo,

Jaz bi tudi prosil za nalepko
Sej ta nalepka odkar se morajo tudi 25-ke registirat niti ni nujna več, ker itak v homologaciji in prometni piše končno hitrost mopeda.
Piki
auspuh lager
Prispevkov: 21
Pridružen: Če Maj 13, 2010 1:06 pm

Re: Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Odgovor Napisal/-a Piki »

automatic_7 napisal/-a: Če Mar 07, 2019 12:06 pm
Aki napisal/-a: Če Mar 07, 2019 11:43 am Zivjo,

Jaz bi tudi prosil za nalepko
Sej ta nalepka odkar se morajo tudi 25-ke registirat niti ni nujna več, ker itak v homologaciji in prometni piše končno hitrost mopeda.
Ta nalepka je sedaj popolnoma brezpredmetna, ker morajo biti ti mopedi registrirani. Sem se pa par dni nazaj peljal vzporedno z eno "25-ko" , jaz v avtu on na kolesarski. Števec v avtu mi je kazal 50 km/h, moped ciao pa na rdečo tablico.😄
Aki
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Mar 07, 2019 11:38 am

Re: Papirji Tomos Flexer - Avtomatik

Odgovor Napisal/-a Aki »

Mi kao poskenira homologacijo prosim. Rabim tudi balanco za flexerja ce ima kdo za prodati
Odgovori