Kakšnen setup imate na mopedu?

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Kakšnen setup imate na mopedu?

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Na lamota bi moral dat nekaj več kot 14, jaz sem to imel na apn org. cilindru, pa mi je zadeva delovala super, ker večjega nisem mogell dat zaradi modrijanov, dizo pa sem ime doma že v fergu, poglej če ima obnovi-si take velikosti dizo.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
alenson
zariban cilinder
Prispevkov: 115
Pridružen: Ne Feb 16, 2014 9:05 pm

Re: Kakšnen setup imate na mopedu?

Odgovor Napisal/-a alenson »

DaNiLo napisal/-a:Na lamota bi moral dat nekaj več kot 14, jaz sem to imel na apn org. cilindru, pa mi je zadeva delovala super, ker večjega nisem mogell dat zaradi modrijanov, dizo pa sem ime doma že v fergu, poglej če ima obnovi-si take velikosti dizo.
ja saj jaz se morem tudi zaradi modrijanov zadovoljit z lamotom pa bingom :D ok, hvala.
atx rules
auspuh lager
Prispevkov: 16
Pridružen: Po Apr 07, 2014 6:47 pm

Re: Kakšnen setup imate na mopedu?

Odgovor Napisal/-a atx rules »

Apn masina piljeni kanali elko l bat 47mm dolg nizana kapa 5 brzina 6 fedrna sklopka
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: Kakšnen setup imate na mopedu?

Odgovor Napisal/-a kumr »

APN-ctx mašina,piljen cilinder,stage 6 pwk 28 frgazr..iscem pa nek pametn izpuh za tole
janez.tatra
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Po Feb 25, 2013 10:57 pm
Kraj: novo mesto-podgurje

Re: Kakšnen setup imate na mopedu?

Odgovor Napisal/-a janez.tatra »

apn 4: cilinder lamo spuščena kapa z squishem˝na prbližno ˝ dell 12-14 , kunus v original izpuhu , 5. brzin in še pa malenkosti predelan ni velik kr ga rabim za vsakdanjo rabo končna je prbližn 65-70 se ne spomnem kaki so prenosi ,pa uredu vleče tut ko sta dva gor da ni treba skus terat u brezveze ko se pokaže klanec

ctx: ma use original edin L bat ,mf power,vem da boste rekli da je sranje... apmak mi je kr ušeč kr ga treba bol na obratih tiščat :)

a35: airsal 65 dell 12-14(original) postružena kapa ter lipnik (v kratkem se ga bom lutu mal predelat če že ne drugače vsaj drug uplinjač ter izpuh homemade)

no vsi ostali mopedi so pa kr original ker jih tut uporablam bolj kot ne za v napoto :lol: edin 6s me občasno prevaža naokoli
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Kakšnen setup imate na mopedu?

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

js mam tut na na mojmu apn-u lamota pa znižano 14m glavo mf bullet pa bing 13 sam se mi zdi da bi lahk šlo dost bol pa cilinder ma 2 mala risa notr :( so pa tut brzine mal čudne da ne prestavla lepo da morm večkrat gor dat da grev višjo v 1 pa 2 gre pa ko traktor pod povnimi obrati (ni da ni klanca ku ga nebi premagu) ka bi mogu naredit da bi bol se še zvrtela pa bol šla? :?:
tomos 4 life
franc
vplinjač
Prispevkov: 379
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Kakšnen setup imate na mopedu?

Odgovor Napisal/-a franc »

Kolk ti pa gre?
70 gre s tem brez problema, kaj več pa niti ne rabiš.
lp
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Kakšnen setup imate na mopedu?

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

nism niti meru ampak po občutku gre tam ene 70 75 e je pa edn meu u kr vlek klanc z suzukii svift 2007 pa je kazal 30 35 v kr dober klanc pa tk js sm bol nor na pospeške pa brzino pa bi rad da mi bol potegne pa gre motor do useh 5 brzin naš konc je pa seveda en sam vlek breg z mal ravninami mam pa tut stompa 125 pa gre u 4 na povno u ornk klanc pa bi mogu prenose drgačne naredit ker po ravnini ga pa zmanka na brzini(premala končna)
tomos 4 life
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: Kakšnen setup imate na mopedu?

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

Js mam 4 ko: orig.cilinder 38 kanali spolirani (nič povečani), bat orig., štrom od hip hop 12v 50w brez platin, ferg bing 12 ( pa ga mislm prevrtat na 13.... se mi splača??)
Gre pa 65km/h kar mi ni jasno kako :D če se pa skloniš pa 69.5 :twisted:
Uporabniški avatar
smrekca
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Če Okt 09, 2014 6:56 pm
Kraj: Smast

Re: Kakšnen setup imate na mopedu?

Odgovor Napisal/-a smrekca »

Apn 6s vse original samo krivina izpuha je odrezana (tistih 20 cm kolikor krivine gre v izpuh)
Apn 6 piljeni kanali na junior mere, dellorto 22, zaenkrat je še Lipnik potem pa pride verjetno po meri narejen, 5 brzina, drugi prenosi, samo ne vem kateri.
dokler ni zaribal je bil cilinder fi 40, lipnik, bing na 14 povrtan, pa drugi prenosi in je po ravnini šel realnih 73km/h (merjeno z gps)
TOMOS
Odgovori