Glede Nakupa Apn4

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Glede Nakupa Apn4

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

Ugl. Jz Hočm mojmu fotru za rojstn dan domou prpelat eno 4. zdej zkj jz to vam pravim, je pa zato ker jz sm si že najdu eno 4ko, vendar je na delih. grušt pa bi se tud dal kupit pr unmu k jo ma na delih, na novo prefarban.

zdj me zanima naslednje:

kolko naj mu jz plačm za štirko na kosih? stanje od 1 do 5...4
kolko za prefarban grušt, ker nvm niti kolko naj bi bila okvirna cena, on pa tud ne ve za kolko naj bi jo prodau, pač čaka mene za ponudbo.?

al bi blo bolše oboje naenkrt kupt ? in za kolko naj bi use skp dau? feltn se mi zdi da nima, nič zato, k jih mam poun kufr, balance pa se mi zdi da tudi nima, al pa jo ma spravleno kje, bi ga mogu prašt.

prosm za hitr odgovor, odpisau vam bom jutr ( u nedeljo ) al pa dans zvečer. od pondelka do petka sm u domu u ajdovšni zto ne morm prit na net. hvala za sodelovanje.
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Re: Glede Nakupa Apn4

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

če sm pa zamešu temo, se že vnaprej oproščam.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Glede Nakupa Apn4

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Cliffhorn napisal/-a:če sm pa zamešu temo, se že vnaprej oproščam.
recimo 50-70€ je vredno to kar si naštel ... z papirji 100€
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Re: Glede Nakupa Apn4

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

ja, sm pozabu oment da ma papirje..aha se pravi da use skp, mašina pa grušt 100 eur. ok. edin blem bo biu ker edini karborator k ga mam doma, k je še uporabn je bing 18. to pa nvm kko bo šlo na nepredelani mašini...razn 5 brzine. sj čene bm pa tle po forumu prašu za kšn drug karborator. hvala za odgovor.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Glede Nakupa Apn4

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Cliffhorn napisal/-a:ja, sm pozabu oment da ma papirje..aha se pravi da use skp, mašina pa grušt 100 eur. ok. edin blem bo biu ker edini karborator k ga mam doma, k je še uporabn je bing 18. to pa nvm kko bo šlo na nepredelani mašini...razn 5 brzine. sj čene bm pa tle po forumu prašu za kšn drug karborator. hvala za odgovor.
ponudi mu 70 80 pol boš pa vidu ...
bing 18 pa zna bit prevelik ja ...
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Re: Glede Nakupa Apn4

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

ja sej. ma bm vidu kok je un cilinder mesnat, če se bo dalo kej predelat. pa še takrat nvm če bo 18 bing ok, k bo še zmer prevelk xd. odvisno kok se bo naredla stvar. sej če bo prevč kompliciru da je 80 eur premalo mu bm ponudu 100, če še to, pa enih 120 kao zadnja ponudba. najvrjetneje bm kupu grušt in mašino še isti dan, torj zdej čez en tedn k bojo počitnce, in je lih en moj frend nardu izpit za avto, bova šla , in samo pobrala, pol pa še ist dan probala narest. oziroma usaj ceu grušt pa mašino gor, gume pa nvm če bova šla kupt še isti dan, najvrjetneje ne bo časa. uglaunm, ko bova jz pa moj frend delala to stvar, bom use posliku, da boste lahk vidl napredk. za kšn auzpuh pa bm mogu tlele povprašt. predelt mašino bom pa tko in tko mogu kr moj fotr je težk, in od unga apn-a pričakujm da ga bo vleklo v hrib. pa za kašn bat se bm tud tle mogu zmenit, notr v mašino pa grejo pretežno nove stvari kar se tiče ležajev itd. :D
Odgovori