Registracija mopeda

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

kupil bom omejevalec obratov pa konec pa me policaji ne bodo zajebavali ter tudi na tehničnem nebo problemov
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

aha dream on... tako se je dalo zdej so pa poostrili nadzor in brez podmazovanja in poznanstev ni šanse pa še tako tezko!!!
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

ne vidim razloga zakaj nebi prišel skos
pogoji so pač ti
-do 50cc
-4.5kw
-ter mogoče do 50 km/h

če mi uspe tako pošraufati bt-ja da gre toliko sem zmagal ni mogoče da me nebi spustil skos ker me mora...
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

ma kaj ti sanjaš no. motor je bil testiran in je presegel 45 km/h. lahko bi ugradil blokade pri uradnem serviserju in bi dobil potrdilo o strokovni ugradnji pol bi se mogoče lahko naprej pogovarjal o homologaciji itd itd. če pač hočeš da piše v prometni BT 50 se jebaj in meči denar drugače pa preprosto nabavi > ATX okvir.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a filius »

klemenm2 napisal/-a:ma kaj ti sanjaš no. motor je bil testiran in je presegel 45 km/h. lahko bi ugradil blokade pri uradnem serviserju in bi dobil potrdilo o strokovni ugradnji pol bi se mogoče lahko naprej pogovarjal o homologaciji itd itd. če pač hočeš da piše v prometni BT 50 se jebaj in meči denar drugače pa preprosto nabavi > ATX okvir.
+1

ti moraš met homologirano da gre manj kot 45 kar pa neboš dobil homologacije, saj ti mora te predelave izverti uradni serviser izdati račun in potrdilo, potem moraš s tem iti na homologacije, ga homologirat da negre več kot 45 km/h ter da ustreza usem standardom nato pa ga greš lahko registrerat, drugače po uradni poti nimaš šans, po neuradni če boš kkšnga podkupu, samo odkar so dobit tiste na amzs-ju noben noče več tega delat....

Preprost kup atx štel s papirji pa ose ostale dele zmečeš od bt-ja, najceneje in najmanj jebanja in to je to.

Pa maximalna moč je 4KW ter hitrost nesme presegat 45 oz. 10% te hitrosti kar je 49 Km/hđ

Pa še nekaj, omejevalec je ena taka pizdarija da kar res ni, motor začne ko doseže tiste obrate trokirat, in to trokiranje se sliši oz vidi že od daleč, če pa ti policaj najde omejevalec obratov sledi oduzem motorja oz neketari pravijo da se kazen podvoji, ker hočeš namensko prikriti da je motor predelan.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

a bi šlo da bi dal gor ploščico od atx-a ter samo številke pretolkel oz na novo vgraviral številke v geštel tam pa bi dol zbrusil ko so bile prej...???
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

se vse vidi. komplet gešttel....
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

no dobro hvala za odgovore...
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a si_me »

preden si lotiš poskusi zablokirat na 50 pa na tehnični mogoče ti rata... ;)
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Registracija mopeda

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

ehhh ne ne bom šel prvo vprašal kako in kaj pol pa bomo videli če bo rekel da je možno pol bom šel na tehničnega pa se vozil
moti me samo to ker je bi ta motor kaka 3 leta nazaj registriran pod kategorijo h tako da pod 50cc
edino s čim ne gre je to da pač leti malenkost bolj kar pa mislim da nebo problem kr tako ali tako sproba hitrost na valcnih
ostalo pa tak štima je 50cc in ma 4kw za hitrost pa tak nikjert ne piše na prometni ter na tisti mali kartici ne piše nič...
upajmo na najboljše
če ne pa apn-ko stunat dokonca pa je to to...
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Odgovori