Št. okvirja in agregata

Vse kar se tiče mopedov
Uporabniški avatar
Primzi
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Avg 03, 2020 9:36 am

Re: Št. okvirja in agregata

Odgovor Napisal/-a Primzi »

Sepravi gre na uničenje?
"I don't understand bus lanes. Why do poor people have to get to places quicker than I do?": Jeremy Clarkson.
Uporabniški avatar
Primzi
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Avg 03, 2020 9:36 am

Re: Št. okvirja in agregata

Odgovor Napisal/-a Primzi »

To pomeni, gre moped na uničenje? Kaka kazen?
"I don't understand bus lanes. Why do poor people have to get to places quicker than I do?": Jeremy Clarkson.
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: Št. okvirja in agregata

Odgovor Napisal/-a A5f »

Končne sodbe še ne vem. Imel sem že sojenje 400€ kazni + 140 sodnih stroškov kaj bo z mopedom ne vem...
Uporabniški avatar
Primzi
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Avg 03, 2020 9:36 am

Re: Št. okvirja in agregata

Odgovor Napisal/-a Primzi »

Ufff. Ta pa je huda.
"I don't understand bus lanes. Why do poor people have to get to places quicker than I do?": Jeremy Clarkson.
Uporabniški avatar
Primzi
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Avg 03, 2020 9:36 am

Re: Št. okvirja in agregata

Odgovor Napisal/-a Primzi »

S kakim motorjem si se pa vozil?
"I don't understand bus lanes. Why do poor people have to get to places quicker than I do?": Jeremy Clarkson.
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: Št. okvirja in agregata

Odgovor Napisal/-a A5f »

Apn 6s. Lamo
andraz1002
zobnik
Prispevkov: 155
Pridružen: So Okt 19, 2019 9:11 pm

Re: Št. okvirja in agregata

Odgovor Napisal/-a andraz1002 »

Primzi napisal/-a: Sr Okt 07, 2020 3:57 pm Pozdravljeni. Doma imam še nikoli registrirana gola Atx okvirja brez agregata. Sošolec mi je rekel, da jih ne bom mogel registrirati, ker pri 1. registraciji na tehničnih pregledih pregleda, če se št. bloka in okvirja ujemata. Po drugi strani mi oče govori, da se blok motorja smatra kot potrošni material in ni potrebno da se št. ujemata. Mene zanima kaj je tukaj res. Vsaka informacija pride prav. Pa še nekaj. Jaz bi raje namontiral Apn mašino, kej ima prisilno hlajenje. Samo 5. prestavo bi mogel vstavit, ker jih ima Atx 5.
Ali si lahko registriral atx z apn mašino?
andraz1002
zobnik
Prispevkov: 155
Pridružen: So Okt 19, 2019 9:11 pm

Re: Št. okvirja in agregata

Odgovor Napisal/-a andraz1002 »

Kakšne imate izkušnje z registracijo starih tomosov z drugo številko mašine od okvirja? Sem vprašal na tehnične preglede in je energično odgovoril, da morajo biti vse tri številke enake
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Št. okvirja in agregata

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

andraz1002 napisal/-a: So Mar 27, 2021 5:08 pm Kakšne imate izkušnje z registracijo starih tomosov z drugo številko mašine od okvirja? Sem vprašal na tehnične preglede in je energično odgovoril, da morajo biti vse tri številke enake
Kolikor je meni znano mašina sploh ne rabi imet številk ker če ti je počil blok in si kupil novega kot rezervni del, ta nima številk
andraz1002
zobnik
Prispevkov: 155
Pridružen: So Okt 19, 2019 9:11 pm

Re: Št. okvirja in agregata

Odgovor Napisal/-a andraz1002 »

automatic_7 napisal/-a: So Mar 27, 2021 8:41 pm
andraz1002 napisal/-a: So Mar 27, 2021 5:08 pm Kakšne imate izkušnje z registracijo starih tomosov z drugo številko mašine od okvirja? Sem vprašal na tehnične preglede in je energično odgovoril, da morajo biti vse tri številke enake
Kolikor je meni znano mašina sploh ne rabi imet številk ker če ti je počil blok in si kupil novega kot rezervni del, ta nima številk
Mogoče je potem problem, da mašina sploh ima številko, ki v osnovi pripada drugemu staremu mopedu
Odgovori