Aprillia rs 50

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Aprillia rs 50

Odgovor Napisal/-a z@n »

Mene pa zanima kok to kej gre ce ma 70 kit pa pač mal ''hujši tunning'' narjen pa kok to pol kej pije :shock:
a se splača met to??? ker 125 negrem kupvt ker je preveč stroškov raj počakam na 25kw,
povejte če je kšn vš kolega meu to alpa vi sami pač izkunje pa kaj se hitr pokvar pa tko mal napište
kr veste o tem mopedu... gledu sm pa tega zaenkrat

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=2753458
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: aprillia rs 50

Odgovor Napisal/-a buhti »

žan pejt na motospirit pa tm rajš take zadeve se pogovarji...
Slika
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: aprillia rs 50

Odgovor Napisal/-a z@n »

Ma ej sej dokler se tistih jajc od colibrija ne znebim itak nebom kupu tko ane sam dele mal tko sprasujem sej pol k bo dnar bom bl resno to sprasvou :)

Pa tm je itak bl o skuterjih, tm je zdej forum zate buhti :lol:
Uporabniški avatar
car99
vplinjač
Prispevkov: 274
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:05 pm
Kraj: 02

Re: aprillia rs 50

Odgovor Napisal/-a car99 »

Jas sem šraufal yamaho tzr ki ima enako mašino kot tole Am6. Mhr team predelava ,pwk 28,stage 6 gred, mhr lamelc ,predelan gianeli itd ti povem iz prve roke ,ga ni tomosa ki bi sledil.Vrtelo se je konstantno nad 13k, moči ko dreka ,stvar je letela ko zmešana o točni cifri raje nebi ker nebo nihče verjel.Vglavnem tele mašince letijo če maš dnar,vzdržljivo je dokaj za šraufat pa tudi ni neke muke,je dokaj enostavno narejeno,sicer pa tega nerabiš dosti šraufat . :D
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: aprillia rs 50

Odgovor Napisal/-a buhti »

car99 napisal/-a:Jas sem šraufal yamaho tzr ki ima enako mašino kot tole Am6. Mhr team predelava ,pwk 28,stage 6 gred, mhr lamelc ,predelan gianeli itd ti povem iz prve roke ,ga ni tomosa ki bi sledil.Vrtelo se je konstantno nad 13k, moči ko dreka ,stvar je letela ko zmešana o točni cifri raje nebi ker nebo nihče verjel.Vglavnem tele mašince letijo če maš dnar,vzdržljivo je dokaj za šraufat pa tudi ni neke muke,je dokaj enostavno narejeno,sicer pa tega nerabiš dosti šraufat . :D
Točno tako, jo ma en moj kolega, stvar gre tok da je nemore do konca oz. nesme skos do konca držat gasa, že z polovico gasa gre odlično! Ker tuki če se zašaltaš, (v nižjo seveda) takoj obrati grejo do konca števca (kar ni uredu pri takih zadevah!"), , to se res suče še pa še...
Slika
Uporabniški avatar
car99
vplinjač
Prispevkov: 274
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:05 pm
Kraj: 02

Re: aprillia rs 50

Odgovor Napisal/-a car99 »

Original je tako prekratek prenos ja, mi smo menjali prenos,pa super je ker je 6 prestav,fajn motorčki z dobrim potencialom vglavnem.
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: aprillia rs 50

Odgovor Napisal/-a z@n »

Super pol tole zimo dobim neki tazga sam da tista jajca od colibrija prodam ;)
Odgovori