pomoč pri nakupu

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
enababa
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: To Avg 09, 2016 3:16 pm

pomoč pri nakupu

Odgovor Napisal/-a enababa »

živjo, odločila sem se da si nabavim en moped. zanima me kaj bi mi priporočili za nakup. pogoje je, da ne bo crkoval pod 100 kilsko babo. :roll:
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 441
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: pomoč pri nakupu

Odgovor Napisal/-a apn4m »

Tomosa! Hahha dovoljena teža pri 4-ki je 210 kg, tako da nebo hudega... ;)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: pomoč pri nakupu

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

ma mislim, da je za ženske primern bolj kak avtomatik ... ma bolj je važn kake so želje kot pa kilaža :) a se gre za moped za registracijo se pravi 45km/h ali se gre za 25ko brez izpita. Potem al se vozi po ravnem ali bolj v hrib. Kakšen je budget (koliko €), važno da ma moped dokumente... tiste varjante, da dokumente se lahk dobijo kar stran saj če bi blo tolk enostavno bi lastnik jih že dobil ... pa tudi od kakih mulcev, ki so vse razšraufali in potem slabo skup sestavli ni za kupovat :) boljše kak evro več namenit na začetku pa je kasneje manj stroškov in problemov ... sicer pa kak avtomatik A35 za 45km/h ali pa flexer za 25km/h

A35S 1990 letnik 45km/h
Slika

a35 flexer 25km/H
Slika
enababa
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: To Avg 09, 2016 3:16 pm

Re: pomoč pri nakupu

Odgovor Napisal/-a enababa »

ehh...avtomatika nebi, ker bi se rada naučila prestavljati. Če bo kasneje kaka želja po kakšnemu bolj močnem. pa da že sedaj malo povadim šaltanje in promet v in vivo. motor naj bi bil vsaj za po ravnem in za v klanc.
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: pomoč pri nakupu

Odgovor Napisal/-a golnar »

Nabavi eno lepo ohranjeno apn 4 ali 6. Ce se ne spoznas na mehaniko, vzemi s sabo na ogled nekoga ki se in nimas kaj zajebat. Cene za lepo ohranjen moped z dokumenti so cca 400 eur
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Odgovori