Registracija mopeda brez papirjev

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Registracija mopeda brez papirjev

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Če imaš račun bi moral imeti tudi kupoprodajno pogodbo z osebo na katerega je napisan račun. Drugače ti račun ne pomaga in je potrebno na 2 priče.
colibrit1265
kriva felna
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne Okt 14, 2018 5:51 pm

Re: Registracija mopeda brez papirjev

Odgovor Napisal/-a colibrit1265 »

Ok hvala. Nekje sem prebral da je potrebno prvo peljati na homologacijo, ki stane 90eur. Kako sploh zgleda ta "homologacija", enako kot tehnični?
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Registracija mopeda brez papirjev

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

colibrit1265 napisal/-a: To Avg 31, 2021 2:29 pm Ok hvala. Nekje sem prebral da je potrebno prvo peljati na homologacijo, ki stane 90eur. Kako sploh zgleda ta "homologacija", enako kot tehnični?
Ja najprej homologacija, ustrezno usposobljena oseba preveri številke na okvirju in vnese v sistem. Nato je tehnični in potem podpis prič.
Če osebe ki dela homologacije tisti dan ni tam, bo moped moral počakati ali pač pripelješ kadar so dnevi za homologacijo.
Nekdo500
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Maj 11, 2023 11:45 am

Re: Registracija mopeda brez papirjev

Odgovor Napisal/-a Nekdo500 »

Pozdravljeni,
Js sem 10 dni nazaj peljal moped na tehnicnega za pridobitev papirjev, price sta mi podpisale, so pa rekli da se vedno cakajo ker so poslali na RTI Maribor za skladnost. Pa me zanima koliko casa to traja da gre vse to skozi postopek, ce je kdo dal to skozi.
Hvala
Odgovori