Flexer nalepke

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Flexer nalepke

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Pozdravlejni..
Imam eno vprašanje..doma imam en okvir od tomos flexerja na katerem so še tovarniške nalepke..okvir imam namen dat peskat in prašno barvat..problem je sledeč:
Originalne nalepke bodo šle potem dol ko se bo peskalo.. ve kdo kje dbit nalepko flexer ko pride na tank ? Rumena nalepka mislim da je nekje v arhivu..pa glede nalepk zadaj ko so gor serijske številke me zanima..
Priponke
IMG_3811.JPG
IMG_3806.JPG
mopedist321
auspuh lager
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr Feb 10, 2016 10:27 pm

Re: Flexer nalepke

Odgovor Napisal/-a mopedist321 »

Komplet nalepk dobiš tukaj, sicer so samo novejše: http://www.motos.si/index.php?route=pro ... uct_id=901

Serijska številka pa bi morala biti na sprednih vilcah za lučjo nekje.
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Flexer nalepke

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

ok torej za serijsko zaj vem, skoda ko ni taka nalepka ko mam zaj :/ tele na motos-u mi niso vsec
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Flexer nalepke

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

ERVIN napisal/-a:ok torej za serijsko zaj vem, skoda ko ni taka nalepka ko mam zaj :/ tele na motos-u mi niso vsec

kolko se spomnim je serijska napikana v barvo ? če boš peskal in prašno barval se mogoče ne bo več vidla ;) dobro si jih poslikaj kot dokaz :)
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Flexer nalepke

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

so sle nalepke lepo dol :D morem dat nekomu da mi skenira pa malo obdela pa na novo natisne :p za flexer nalepki ko prideta na kesl sn pa pisal na tomos,mogoce bo kaj uspeha :D
Priponke
image.jpeg
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Flexer nalepke

Odgovor Napisal/-a tomosak »

aljo69 napisal/-a:
ERVIN napisal/-a:ok torej za serijsko zaj vem, skoda ko ni taka nalepka ko mam zaj :/ tele na motos-u mi niso vsec

kolko se spomnim je serijska napikana v barvo ? če boš peskal in prašno barval se mogoče ne bo več vidla ;) dobro si jih poslikaj kot dokaz :)
Res je, sem imel isti problem pri alpinotu.. edini način da so številke še vidne je bil da sm obrusil do kovine da so lepo vidne, in pobarval in oblepil pol pa odlimu pa samo lak in cifre se super vidjo :) Ker tudi če bi samo bazo dal še čez, bi bile zagotovo manj oziroma nič več vidne ker je to res na drobno narejeno..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Odgovori