Laser izpuh in lamo cilinder

Vse kar se tiče mopedov
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Laser izpuh in lamo cilinder

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

Zdravo, zanima me kateri izmed sedaj dobavljivih novih izpuhov bi se bolje obnesel na temu cilindru kot navaden apn 4 izpuh, pogoj je, da je za apn 4, da gre krivina izpuha med tačkami in blokom motorja, da ne žrtvujem višine ker bo za po hosti. Kiri je bolši? :)
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: Laser izpuh in lamo cilinder

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

Že 10000krat napisano.apn izpuh ,sam kontrakonus nardiš.
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Re: Laser izpuh in lamo cilinder

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

Nimam orodja da to naredim, zato me zanima kako bi se obnesel tak izpuh na lamo, ker ima nek konus na koncu. http://www.trgovina.obnovi-si.si/index. ... uct_id=477
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Laser izpuh in lamo cilinder

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

Cliffhorn napisal/-a:Zdravo, zanima me kateri izmed sedaj dobavljivih novih izpuhov bi se bolje obnesel na temu cilindru kot navaden apn 4 izpuh, pogoj je, da je za apn 4, da gre krivina izpuha med tačkami in blokom motorja, da ne žrtvujem višine ker bo za po hosti. Kiri je bolši? :)
Plačaj 2 3 pive nekomu ki se ukvarja s tem v tvoji okolici in ti bo zvil en kos pleha pa noter zabil pa bo
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Re: Laser izpuh in lamo cilinder

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

Mislim da niste razumeli vprasanja, kateri izpuh brez nobene predelave, ki se ga lahko sedaj dobi, se najbolje obnese na lamotu 18bing "serijsko". Me ne zanima original izgled ampak funkcija in to da je izpuh cimbolj oddaljen od tal.:)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Laser izpuh in lamo cilinder

Odgovor Napisal/-a Pich »

Cliffhorn napisal/-a:Mislim da niste razumeli vprasanja, kateri izpuh brez nobene predelave, ki se ga lahko sedaj dobi, se najbolje obnese na lamotu 18bing "serijsko". Me ne zanima original izgled ampak funkcija in to da je izpuh cimbolj oddaljen od tal.:)
SLC
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Re: Laser izpuh in lamo cilinder

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Laser izpuh in lamo cilinder

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

Pich napisal/-a:
Cliffhorn napisal/-a:Mislim da niste razumeli vprasanja, kateri izpuh brez nobene predelave, ki se ga lahko sedaj dobi, se najbolje obnese na lamotu 18bing "serijsko". Me ne zanima original izgled ampak funkcija in to da je izpuh cimbolj oddaljen od tal.:)
SLC
tudi js mislim dat gor od slcja izpuh in me zanima če je veliko dela pri piganju in kako ga ukrivit da ne bo jame notri pol?
tomos 4 life
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Re: Laser izpuh in lamo cilinder

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

Ce ne gre vmes tack in bloka mi ne pride v postev potem tak izpuh, najvec kar lahko naredim je da odrezem malo krivine ali pa zbrusim na kot ki se bo prilegau izousnemu kanalu in popravim naklon celega izpuha brez da bi uvijau cevi..mam doma bt laser izpuh in ni varjante da ga vmes tack in bloka spravim..po tleh ga pa ne mislim vlacit :)
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Laser izpuh in lamo cilinder

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

Cliffhorn napisal/-a:Ce ne gre vmes tack in bloka mi ne pride v postev potem tak izpuh, najvec kar lahko naredim je da odrezem malo krivine ali pa zbrusim na kot ki se bo prilegau izousnemu kanalu in popravim naklon celega izpuha brez da bi uvijau cevi..mam doma bt laser izpuh in ni varjante da ga vmes tack in bloka spravim..po tleh ga pa ne mislim vlacit :)
tud js bi mev tak problem ker je premalo placa med tačkam in mašino, tk da me zanima kako ste ga drugi spravli gor
tomos 4 life
Odgovori