Registracija Apn 4 z diski?

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Nezna
auspuh lager
Prispevkov: 5
Pridružen: Če Jul 30, 2015 9:54 pm

Registracija Apn 4 z diski?

Odgovor Napisal/-a Nezna »

Zdravo

Naslov pove vse. Trenutno imam v lasti Apn 4 letnik 73. Papirjev trenutno nima, jih pa dobim z lahkoto ker poznam gospodično ki dela na UE, in sem se že vse zmenil z njo in na tehničnem centru. Težava oz strah se pojavi, ker tax ko sem se menil sem jim rekel da imam pač obnovljeno 4ko. Trenutno pa so pršle v moje roke ta nove vilce, krom feltne na špice, komplet sprednji zavorni sistem na disk od ta novih poštarskih alpinotov. Montiral sem gor na 4ko in je res waw :)

Ugl. vprašanje je. A mislite da bo to šlo čez tehnični??
Tisti ki ste montirali npr. vilce in feltne od Bt z diski na 6ke, a vam težijo na tehničnih? Danes že cel dan gledam po netu in vidim da kr radi težijo. Enemu so težili zaradi maske od Btja na 6ki, drugemu zaradi 5. brzine na 4ki ki gre 45 km/h. Res dvomim da meni nebi :/

Hvala!

Ps. pravkar sem opazil da podobna tema že obstaja, se opravičujem..
Uporabniški avatar
brejker
vplinjač
Prispevkov: 290
Pridružen: Ne Mar 27, 2011 12:16 am
Kraj: Kamnik

Re: Registracija Apn 4 z diski?

Odgovor Napisal/-a brejker »

Najprej eno sliko nalož, da se vid kolk to wau izgleda.

Kot drugo boš pa žrtvoval 35€ za tehnični pregled tako ali drugače. Če bremza dela...potem je ok.
Kolk leti?A gre potazadni?A gre do tačke?Ajkej piln?
Projekt: Tomos BT - Café racer
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Registracija Apn 4 z diski?

Odgovor Napisal/-a prlek »

Verjamem, da dobro zgleda. Je pa od ljudi do ljudi odvisno, nekateri bodo takoj opazili, da to ni original sestavni del in padeš, drugi pa je bolj ali manj vseeno in glavno da zavore delajo. Poskusi it na tehničnega, saj če ne bo vredu ti ga ne bodo vzeli. Nimaš kaj zgrešit.
Lp!
Odgovori