Nakup Piaggio ciao

Vse kar se tiče mopedov
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

carethegeek2 napisal/-a:A za 100 e sploh lahk odobiš frčota v dobrem stanju
se dobi če malo povprašaš po vasi če komu kaj leži po garažah ali skednjih ... na avto.net so višje cene ma se da zbit...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11192430
http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11163560

poglej za takimi varjantami, ki še niso ble odpirane in šraufane bo najmanj težav
carethegeek2
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Avg 18, 2016 6:27 pm

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a carethegeek2 »

Taprvi se men ne zdi v dobrem stanju ta drugi pa zgleda kar v redu ampak je u idriji jst sm pa iz okolice grosuplja
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

carethegeek2 napisal/-a:Taprvi se men ne zdi v dobrem stanju ta drugi pa zgleda kar v redu ampak je u idriji jst sm pa iz okolice grosuplja
fant 30 let bo star moped :) za ohranjene z papirji so 150e+ poglej prvo po vasi, povprašaj malo okoli predvsem starejše, mogoče pa ma kdo kaj v škednju in bi biu prpravljen prodat :)
carethegeek2
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Avg 18, 2016 6:27 pm

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a carethegeek2 »

Zdej sm gldau neki frčotov ampak me ful skrbi glede policije . Sej bom sou delat izpit k bom 15 drug let sam useen . Aja pa
kok je koncna hitrost tomosa a35 mojga fotra to zanima
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

carethegeek2 napisal/-a:Zdej sm gldau neki frčotov ampak me ful skrbi glede policije . Sej bom sou delat izpit k bom 15 drug let sam useen . Aja pa
kok je koncna hitrost tomosa a35 mojga fotra to zanima
ja če je vse original je končna 50km/h oz. 45

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... s%20flexer ta je ubistvu flexer 45km/h ampak ker je flexer ga policaji verjetno obravnavajo kot 25km/h
carethegeek2
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Avg 18, 2016 6:27 pm

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a carethegeek2 »

Ja pol je tam ta "verjetno" pa cena me mau jebe. Ampak bom pogledu najbrzbom kr frcota kupu pa se bom sam po vasi vozu ker itak tko 2 x na let vidm policaje pa usi mulci norijo s frčoti povsod pa bom sou pol izpit delat k bom 15. Drugc bom pa kksnga flexerja nasu.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

carethegeek2 napisal/-a:Ja pol je tam ta "verjetno" pa cena me mau jebe. Ampak bom pogledu najbrzbom kr frcota kupu pa se bom sam po vasi vozu ker itak tko 2 x na let vidm policaje pa usi mulci norijo s frčoti povsod pa bom sou pol izpit delat k bom 15. Drugc bom pa kksnga flexerja nasu.
ni problem noret če ni policije... problem je ko pride do nesreče ... ampak saj smo vsi bli isti z mopedom po vasi brez vsega ... samo z pametjo na cesto in čelada ;) najbolj legalna verzija je flexer 25 :) pa za začetnika je čisto dovolj ... ko ti bo postalo premalo se ga da pa "odblokirat" in leti 45+ oz odvisno kolko blokad ven vzameš ...
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

carethegeek2 napisal/-a:Ja pol je tam ta "verjetno" pa cena me mau jebe. Ampak bom pogledu najbrzbom kr frcota kupu pa se bom sam po vasi vozu ker itak tko 2 x na let vidm policaje pa usi mulci norijo s frčoti povsod pa bom sou pol izpit delat k bom 15. Drugc bom pa kksnga flexerja nasu.
ta "verjetno" je enaka situacja kot ciao kateri noben ne gre tovarniško 25, flexerji pa grejo tudi 25 tovarniško, ubistvu dobiš nekje to rumeno nalepko od 25 flexerjev viewtopic.php?f=57&t=125&p=142557&hilit ... 25#p142557 in jo zalepiš na motor

pa gledal si stare ciaote za 320€, 15let novejši flexer ti je pa drag za 400€ :roll: pokliči prodajalca in se probaj kaj zmenit za ceno, če si resen se vsaj na 380€ ali 350€ bi moral zmenit
carethegeek2
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Avg 18, 2016 6:27 pm

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a carethegeek2 »

Ja itak da s celado seveda pa se bolj s pametjo drugac negre. Ja sej sm gledu flexerje sam botreba se mau sparat ene par mescou pol bom pa najbrz flexerja. Enkrat novembra bom meu zadost ko mam rojstni dan.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

carethegeek2 napisal/-a:Ja itak da s celado seveda pa se bolj s pametjo drugac negre. Ja sej sm gledu flexerje sam botreba se mau sparat ene par mescou pol bom pa najbrz flexerja. Enkrat novembra bom meu zadost ko mam rojstni dan.
kar pridno šparej ;) pozno jeseni oz pozimi znajo bit še malo cenejši (izven sezone pa ga marsikdo nima kam pospravit)
Odgovori