Nakup Piaggio ciao

Vse kar se tiče mopedov
carethegeek2
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Avg 18, 2016 6:27 pm

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a carethegeek2 »

Uceri sm gledau kok blokad ma ta flexer. Auspuh ma totalka zabit . Kokr sm vidu je odstranitev nekaterih blokad kr draga.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

carethegeek2 napisal/-a:Uceri sm gledau kok blokad ma ta flexer. Auspuh ma totalka zabit . Kokr sm vidu je odstranitev nekaterih blokad kr draga.
Ni poceni ni pa tudi drago ... glava cilindra (10e), zobnik(6e), a3 kromiran izpuh (10e), dell'orto 14/12 (15-20e), bat z luknjami (23e) (ali pa se naredijo sesalne luknje v obstoječi bat), potem so pa še "brezplačne" predelava airboxa oz drug filter, odstranitev puše v kolenu uplinjača, zamik predvžiga ... edina draga stvar je 45 vžigalna tuljava ampak to je samo pri novejših modelih 2010+ lahko se pa namesto tuljave zamenja vžig z starejšim modelom ...
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

carethegeek2 napisal/-a:Uceri sm gledau kok blokad ma ta flexer. Auspuh ma totalka zabit . Kokr sm vidu je odstranitev nekaterih blokad kr draga.
zato je pa tisti odblokiran flexer najbolši nakup, če je seveda vse uredu z njim
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

automatic_7 napisal/-a:
carethegeek2 napisal/-a:Uceri sm gledau kok blokad ma ta flexer. Auspuh ma totalka zabit . Kokr sm vidu je odstranitev nekaterih blokad kr draga.
zato je pa tisti odblokiran flexer najbolši nakup, če je seveda vse uredu z njim
rumeno nalepko se tako vrjetno da kupit v tomosu :) jaz sem par let nazaj pisal patriciji v tomos, da obnavljam flekserja in da bo potreben nove barve pa sm prilepil ji sliko rušta v zlo slabem stanju in sem dobil čez par dni zastonj to rumeno nalepko :) potem je zgleda še več ljudi pisalo za te nalepke in so jih začel prodajat ... problem je samo ker za manj kot 50e ne pošiljajo zato moreš tja ...
carethegeek2
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Avg 18, 2016 6:27 pm

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a carethegeek2 »

Torej mi svetujeta da kupim flexer 45 in nalepim nalepko?
carethegeek2
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Avg 18, 2016 6:27 pm

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a carethegeek2 »

V eni temi sm zasledil da je folk kupu smaolepilni papir in naprintav nalepko.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

carethegeek2 napisal/-a:Torej mi svetujeta da kupim flexer 45 in nalepim nalepko?
ja, ampak naredi tudi prepis oz kupoprodajno pogodbo da boš lahko kdaj tudi registriral moped


aljo tisto za 50 je za rezervne dele, tisto nalepko da lahko v navadno kuverto tko da bi se pomoje dalo zmenit
carethegeek2
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Avg 18, 2016 6:27 pm

Re: Nakup Piaggio ciao

Odgovor Napisal/-a carethegeek2 »

Ja sej sm mislu nardit kupoprodajno pogodbo če se bo strinjal prodajalec. Mogoče bi se dalo zment
Odgovori