Aprilia SX ali RX 50ccm

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Aprilia SX ali RX 50ccm

Odgovor Napisal/-a filius »

Živjo!

Malo sem se že naveličal nad tomosi ker se mi že neda več šravfat.... Sedaj pa sem malo gledat te aprilie in sicer RX in SX obedve 50ccm. Zanima me če ima kdo kakšne izkušne z njim, kako delujejo, kakšna je poraba, kakšne imajo kaj slabosti.... Ter kaj je po vašem mnenju bolše vzet enduro ali super moto? Namem se imam vozit bolj po cesti in mogoče kdaj pa kdaj tudi kakšen makadam, torej se bolj nagibam k supermototu..

Malo sem gledal tudi 70ccm kite za ta motor, ali se sploh splača predelavat, koliko bi potem vse skupaj zdržalo....
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Aprilia SX ali RX 50ccm

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

filius napisal/-a:Živjo!

Malo sem se že naveličal nad tomosi ker se mi že neda več šravfat.... Sedaj pa sem malo gledat te aprilie in sicer RX in SX obedve 50ccm. Zanima me če ima kdo kakšne izkušne z njim, kako delujejo, kakšna je poraba, kakšne imajo kaj slabosti.... Ter kaj je po vašem mnenju bolše vzet enduro ali super moto? Namem se imam vozit bolj po cesti in mogoče kdaj pa kdaj tudi kakšen makadam, torej se bolj nagibam k supermototu..

Malo sem gledal tudi 70ccm kite za ta motor, ali se sploh splača predelavat, koliko bi potem vse skupaj zdržalo....
Priporočam ti endruo se pravi RX, ker nisi omejen samo na cesto ampak lahk greš tudi na kak makadam ipd. če ga boš servisiru pa lepo ravnal ti bo lepo delal in ne bo problemov .. predelat pa tut ni problem :)
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Aprilia SX ali RX 50ccm

Odgovor Napisal/-a z@n »

Sam gume hitrej grejo pa mn se drži ceste, sej po makadamu se kmot pelš z supermoto gumami......
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Aprilia SX ali RX 50ccm

Odgovor Napisal/-a filius »

Aha, če bi dal kit gor bi moral menjati tudi blajerco ne ? Ima kdo kakšen pametn link kje dobit poceni kit ali blajerco...

Drugače mi je motor zelo všeč, in upam da bi ga blo treba mn serviserat kot tega tomosa.. Edino cena me še malo muči, nov je absolutno predrag, rablenega sm pa našel samo 1 pa še tist je 1.990€ :x
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
blazh
zobnik
Prispevkov: 221
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:28 pm

Re: Aprilia SX ali RX 50ccm

Odgovor Napisal/-a blazh »

Pri kitu je odvisno katerega vzameš in kateri letnik je motor.
Odgovori