auspuha laser, biturbo mnenje?

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
tomos_fan
batzajla
Prispevkov: 49
Pridružen: Sr Apr 16, 2014 8:13 pm

auspuha laser, biturbo mnenje?

Odgovor Napisal/-a tomos_fan »

kaj pravte o laserju in biturbo-tu?

Lp
T O M O S
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: auspuha laser, biturbo mnenje?

Odgovor Napisal/-a jerc »

Na APN 6 imam Laser izpuh - tistega, ki naj bi izgledal približno tako kot original. Normalno je, da ga primerjam z dejanskim originalom.
Torej, v primerjavi z njim deluje dokaj ceneno. Pa nočem prav pljuvati čezenj, ker vem, da originala ne moreš kar tako skopirati za neko normalno ceno, samo dejstvo je dejstvo. Barva tudi ni top kvaliteta (nisem naredil prav veliko kilometrov, pa je na krivini namesto črne že kar temno sive barve ter malce mehurčkasta). Tudi ni najbolj tih izpuh. A vseeno mi ni žal, da sem ga namestil. Ker dobiš nov izpuh za (iskreno) majhen denar, moped pa gre bolje kot prej. Ni neke razlike v hitrosti ali kaj takega, je pa odziven veliko bolj - nekako bolj živahen. Sicer bogve kaj vse je bilo narobe s prejšnjim (zapacan ...), samo ti povem kako je :D .
franc
vplinjač
Prispevkov: 379
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: auspuha laser, biturbo mnenje?

Odgovor Napisal/-a franc »

Debelejšo krivino ima (drugače pa kot si napisal) , samo so "originali" sedaj še slabše narejeni.
lp
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: auspuha laser, biturbo mnenje?

Odgovor Napisal/-a jerc »

Pa še to: malo me je zmotilo tudi to, da ni narejenih lukenj za nosilec izpuha. Saj jih ni težko narediti, samo takoj izgleda kot neko domače skropucalo. (če nimaš mirne roke in druge opreme kot obično bormašino...tako kot jaz)
Odgovori