Tomos a3 sprednji zobnik 20

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 365
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Tomos a3 sprednji zobnik 20

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

Ima kdo kakšne izkušnje s tem da bi na a3 mašino dal odspredaj 20 zobnik kakšna bi bila končna in predvsem ali bi se motor pregrel zanima me predvsem zato ker živim v hribovitih koncih in rabim predvsem navor. :)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos a3 sprednji zobnik 20

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Aljaž555 napisal/-a:Ima kdo kakšne izkušnje s tem da bi na a3 mašino dal odspredaj 20 zobnik kakšna bi bila končna in predvsem ali bi se motor pregrel zanima me predvsem zato ker živim v hribovitih koncih in rabim predvsem navor. :)
in kje boš dobil sprednjega 20 ? sploh pa bi vrjetno drsal po nihajkah ... zadnjega daj 26
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 365
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: Tomos a3 sprednji zobnik 20

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

Na motos.si ga prodajajo, če ga nebi imeli sploh spraševau nebi.
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Tomos a3 sprednji zobnik 20

Odgovor Napisal/-a si_me »

Aljaž555 napisal/-a:Na motos.si ga prodajajo, če ga nebi imeli sploh spraševau nebi.
Samo tisti zobnik mislim, da je namenjen za racinga zadaj in bi verjetno res drsal po nihajkah..
Starie
zobnik
Prispevkov: 163
Pridružen: Ne Sep 19, 2010 8:11 pm

Re: Tomos a3 sprednji zobnik 20

Odgovor Napisal/-a Starie »

si_me napisal/-a:
Aljaž555 napisal/-a:Na motos.si ga prodajajo, če ga nebi imeli sploh spraševau nebi.
Samo tisti zobnik mislim, da je namenjen za racinga zadaj in bi verjetno res drsal po nihajkah..
Točno tako, jaz ga imam zadaj na Racingu. Originalen pride 26 in sem ga zamenjal z 20. Če boš ti na A3 dal zadaj 26, potem bo podobno kot originalen racing. Tukaj je posnetek ko je bil še popolnoma originalen: https://www.youtube.com/watch?v=yAePGO0 ... G_QSzaQZqg

S tega posnetka ne vidiš končne hitrosti, niti pospeškov, ker je motor nov in neutečen. Lahko pa slišiš vrtljaje pri določeni hitrosti. Sicer ima Racing manjši premer koles, je pa guma nekoliko višja, tako da lahko računaš da ima podoben prenos kot A3.
Odgovori