Registracija APN 6 brez papirjev

Vse kar se tiče mopedov
zmago
auspuh lager
Prispevkov: 9
Pridružen: So Avg 24, 2013 11:09 am

Re: Registracija APN 6 brez papirjev

Odgovor Napisal/-a zmago »

Pozanimal sem se že prej sam je odgovor bil negativen!!!
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: Registracija APN 6 brez papirjev

Odgovor Napisal/-a tisti... »

Kaj je bil negativen? Kaj si vprašal? Povej kateri letnik je moped?
zmago
auspuh lager
Prispevkov: 9
Pridružen: So Avg 24, 2013 11:09 am

Re: Registracija APN 6 brez papirjev

Odgovor Napisal/-a zmago »

Vprašal sem kako pridem do registriranega mopeda glede na to da sem kupil moped od soseda katerega je kupil njegov pokojni oče,ter da moped ni bil nikoli registriran.Če bi bil njegov oče še živ pol jaz ne bi imel teh težav.Vprašal sem tudi na UEkjer so mi isto povedali da ne bo brez računa nič,samo to v tolažbo,da bo vlada še letos ponovno obravnavala zakon kjer to določa,če pa bo sprejet pa????.Tudi na UE jim ni čist jasno kako to da traktorje lahko mopede pa ne.Ja moj tomos je letnik 1986.
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: Registracija APN 6 brez papirjev

Odgovor Napisal/-a tisti... »

Potem pa nevem kje se ustavi. Ko sem jaz pred enim mesecem klical na amzs so mi rekli, da naj ga pripeljem homoligirat in se da to zrihtat.
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Registracija APN 6 brez papirjev

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

zmago napisal/-a:Vprašal sem kako pridem do registriranega mopeda glede na to da sem kupil moped od soseda katerega je kupil njegov pokojni oče,ter da moped ni bil nikoli registriran.Če bi bil njegov oče še živ pol jaz ne bi imel teh težav.Vprašal sem tudi na UEkjer so mi isto povedali da ne bo brez računa nič,samo to v tolažbo,da bo vlada še letos ponovno obravnavala zakon kjer to določa,če pa bo sprejet pa????.Tudi na UE jim ni čist jasno kako to da traktorje lahko mopede pa ne.Ja moj tomos je letnik 1986.
Ti si zajebu ker si reku da je lastnik umru ;) Če bi pa reku da je npr. od tvojga fotra (predvidevam da je še živ) bi blo pa pomoje uredu. Ker fora je da če lastnik umre in ga ne navede v oporoki je pol treba rešvat na sodišču in rabš to celo žlahto tralalala, kar pa nanese več dnarja kot je pa moped uredn ;)
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Registracija APN 6 brez papirjev

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

a mi mogoče lahko kdo pove kako je če maš račun od motorja (hkrati tut garancija in servisna knjižica) če je to možno registrirat prejšni lastnik je biu moj stric
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Registracija APN 6 brez papirjev

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

nocni voznik napisal/-a:a mi mogoče lahko kdo pove kako je če maš račun od motorja (hkrati tut garancija in servisna knjižica) če je to možno registrirat prejšni lastnik je biu moj stric
je možno samo more bit registriran na strica in šele potem prepis motorja ...
zmago
auspuh lager
Prispevkov: 9
Pridružen: So Avg 24, 2013 11:09 am

Re: Registracija APN 6 brez papirjev

Odgovor Napisal/-a zmago »

Mislim,da mi bo uspelo po dveh letih :roll:
thomos
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: Če Feb 26, 2015 11:03 pm

Re: Registracija APN 6 brez papirjev

Odgovor Napisal/-a thomos »

kako pa ti je uspelo?
zmago
auspuh lager
Prispevkov: 9
Pridružen: So Avg 24, 2013 11:09 am

Re: Registracija APN 6 brez papirjev

Odgovor Napisal/-a zmago »

Lepa beseda lepo mesto najde pravijo.
Drugače sem bil pa kar vstrajen in potrpežljiv in ujel pravi trenutek da se mi je uslužbenka na UE enoti usmilila ;)
Odgovori