Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
wprer
auspuh lager
Prispevkov: 14
Pridružen: To Maj 02, 2017 11:14 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a wprer »

Pozdravljeni, mene pa zanima, če je kupoprodajna pogodba dovolj za registracijo flexerja, ki ga do sedaj ni bilo treba registrirati. Lep pozdrav
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

zanima me če dela omejevalec obratov na brezplatinski elektriki?
tomos 4 life
jurc9
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe Maj 13, 2016 10:32 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a jurc9 »

Oj!
Imam APN4 ki je do letos pac normalno pelala. Potem mi je pa zgubila mal moči, začela učasih trokirat, al je med vožnjo kr za 10-15 sekund čist zamrla pol pa je ko sem se še premikou iz auspuha počlu in je spet zacela laufat... no zdej nazadnje je pa spet zamrla in ko sm mislu da bo spet potegnila je pa fajn počlu in svečko vn iz glave vrglu. tku da če kdu ve kaj bi blu tle narobe.
Lp hvala!
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

jurc9 napisal/-a:Oj!
Imam APN4 ki je do letos pac normalno pelala. Potem mi je pa zgubila mal moči, začela učasih trokirat, al je med vožnjo kr za 10-15 sekund čist zamrla pol pa je ko sem se še premikou iz auspuha počlu in je spet zacela laufat... no zdej nazadnje je pa spet zamrla in ko sm mislu da bo spet potegnila je pa fajn počlu in svečko vn iz glave vrglu. tku da če kdu ve kaj bi blu tle narobe.
Lp hvala!
nekaj na elektriki (preveri platine, kondenzator, mogoče tudi tuljava) ali pa samo svečka
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Kamion »

jurc9 napisal/-a:Oj!
Imam APN4 ki je do letos pac normalno pelala. Potem mi je pa zgubila mal moči, začela učasih trokirat, al je med vožnjo kr za 10-15 sekund čist zamrla pol pa je ko sem se še premikou iz auspuha počlu in je spet zacela laufat... no zdej nazadnje je pa spet zamrla in ko sm mislu da bo spet potegnila je pa fajn počlu in svečko vn iz glave vrglu....
Se pravi da ti je utrgalo navoj svečke?

Drugače pa tudi meni diši to po nepravilno nastavljenem predvžigu.
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
jurc9
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe Maj 13, 2016 10:32 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a jurc9 »

Kamion napisal/-a:
jurc9 napisal/-a:Oj!
Imam APN4 ki je do letos pac normalno pelala. Potem mi je pa zgubila mal moči, začela učasih trokirat, al je med vožnjo kr za 10-15 sekund čist zamrla pol pa je ko sem se še premikou iz auspuha počlu in je spet zacela laufat... no zdej nazadnje je pa spet zamrla in ko sm mislu da bo spet potegnila je pa fajn počlu in svečko vn iz glave vrglu....
Se pravi da ti je utrgalo navoj svečke?

Drugače pa tudi meni diši to po nepravilno nastavljenem predvžigu.
ja utrgalu je...sm zdej gledu predužig , sicr sm tu delu prvič in se mi zde da je prevelik(platine se prej odprejo) apak kukr kol sm pol tu premaknu je blu odpiranje bul ku ne istu.
jurc9
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe Maj 13, 2016 10:32 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a jurc9 »

mal sm cudnu tu napisou ampak upam da zastopis kaj sm mislu:)
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

jurc9 napisal/-a:
Kamion napisal/-a:
jurc9 napisal/-a:Oj!
Imam APN4 ki je do letos pac normalno pelala. Potem mi je pa zgubila mal moči, začela učasih trokirat, al je med vožnjo kr za 10-15 sekund čist zamrla pol pa je ko sem se še premikou iz auspuha počlu in je spet zacela laufat... no zdej nazadnje je pa spet zamrla in ko sm mislu da bo spet potegnila je pa fajn počlu in svečko vn iz glave vrglu....
Se pravi da ti je utrgalo navoj svečke?

Drugače pa tudi meni diši to po nepravilno nastavljenem predvžigu.
ja utrgalu je...sm zdej gledu predužig , sicr sm tu delu prvič in se mi zde da je prevelik(platine se prej odprejo) apak kukr kol sm pol tu premaknu je blu odpiranje bul ku ne istu.
kaj si premikal samo platine, ali celotno ploščo z navitji?
jurc9
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe Maj 13, 2016 10:32 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a jurc9 »

premikou sm celotno plosco, pac une tri vijake sm odviou...
joze38
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr Apr 26, 2017 2:58 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a joze38 »

A kdo ve s katero mastjo se maže polž brzinomera pri apn-ju, glede na to da sta zobnika plastična?

Jože
Odgovori