Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
klemzi3
zariban cilinder
Prispevkov: 100
Pridružen: Ne Apr 05, 2020 10:31 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a klemzi3 »

automatic_7 napisal/-a: To Avg 25, 2020 7:26 am Z original avspuhom nebo šlo. Ni narejen za visoke obrate. Kupi avspuh tecno crom ali biturbo.
mene drgac ne zanimajo preformaci auspuha, mene zanima kaj je razlika med auspuhom k je narjen za mopede z ščitnikom in mopede brez ščitnika, ker mam 14v in je biu mooed z ščitnikom z istim auspuhom, k pa je zdej vrez ščitnika, to me zanima kaj je fora tega
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

klemzi3 napisal/-a: Sr Avg 26, 2020 10:27 am
automatic_7 napisal/-a: To Avg 25, 2020 7:26 am Z original avspuhom nebo šlo. Ni narejen za visoke obrate. Kupi avspuh tecno crom ali biturbo.
mene drgac ne zanimajo preformaci auspuha, mene zanima kaj je razlika med auspuhom k je narjen za mopede z ščitnikom in mopede brez ščitnika, ker mam 14v in je biu mooed z ščitnikom z istim auspuhom, k pa je zdej vrez ščitnika, to me zanima kaj je fora tega
Na tvoje vprašanje žal ne znam odgovoriti. Piši mail na obnovi.si oni bi morali vedeti kakšna je razlika.
klemzi3
zariban cilinder
Prispevkov: 100
Pridružen: Ne Apr 05, 2020 10:31 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a klemzi3 »

automatic_7 napisal/-a: Sr Avg 26, 2020 2:10 pm
klemzi3 napisal/-a: Sr Avg 26, 2020 10:27 am
automatic_7 napisal/-a: To Avg 25, 2020 7:26 am Z original avspuhom nebo šlo. Ni narejen za visoke obrate. Kupi avspuh tecno crom ali biturbo.
mene drgac ne zanimajo preformaci auspuha, mene zanima kaj je razlika med auspuhom k je narjen za mopede z ščitnikom in mopede brez ščitnika, ker mam 14v in je biu mooed z ščitnikom z istim auspuhom, k pa je zdej vrez ščitnika, to me zanima kaj je fora tega
Na tvoje vprašanje žal ne znam odgovoriti. Piši mail na obnovi.si oni bi morali vedeti kakšna je razlika.
un tm nima pojma, sm ga klicu ce je or nakupu robe za 150e kej kolicinskega popusta, pa he reku ja ja, vi tm pod komentar napiste da smo zmenen za pooust, pa js narocim dele pa napisem v komentar da smo zmenen za pooust, a mislte da je blo kej, prst u rt pa globok dihat hahaha
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Imam apn ms in je imel scitnike. Izpuh je enak kot na navadni apn, le tisto zascito ima gor zavcevlje
klemzi3
zariban cilinder
Prispevkov: 100
Pridružen: Ne Apr 05, 2020 10:31 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a klemzi3 »

aha hvala za odgovor
void
zobnik
Prispevkov: 168
Pridružen: Ne Avg 02, 2020 10:36 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a void »

Fantje, so te nove dobavljive gredi z ojnico za A3 ok? Ali je boljše iskati rabljeno dobro? Predvidevam da so srbske?
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

void napisal/-a: Če Avg 27, 2020 9:20 am Fantje, so te nove dobavljive gredi z ojnico za A3 ok? Ali je boljše iskati rabljeno dobro? Predvidevam da so srbske?
Če imaš konuse in navoje na tvoji originalni v dobrem stanju potem lahko kupiš samo ojnico z ležaji in daš preprešat in centrirat gred.
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a A5f »

Se strinjam najbolj kvalitetno in poceni glej da kupiš kvalitetno ojnico in ležaj.
void
zobnik
Prispevkov: 168
Pridružen: Ne Avg 02, 2020 10:36 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a void »

Imata kontakt od koga ki se ukvarja s tem?
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a prlek »

automatic_7 napisal/-a: Če Avg 27, 2020 11:13 am
void napisal/-a: Če Avg 27, 2020 9:20 am Fantje, so te nove dobavljive gredi z ojnico za A3 ok? Ali je boljše iskati rabljeno dobro? Predvidevam da so srbske?
Če imaš konuse in navoje na tvoji originalni v dobrem stanju potem lahko kupiš samo ojnico z ležaji in daš preprešat in centrirat gred.
In potem nastane problem najti dobrega in zanesljivega človeka. Scentrira ti z desetinko opleta in reče, da je v nulo.
Odgovori